Родина миколаївського прокурора під час війни приватизувала комунальну квартиру

ПОЛІТИКА
28 серпня, 16:18
Родина миколаївського прокурора під час війни приватизувала комунальну квартиру

Його дружина отримала понад 200 тисяч грошової допомоги. Водночас подружжя зберігає готівкою 22 тисячі доларів та 300 тисяч гривень.

Начальник одного з відділів Миколаївської обласної прокуратури Артем Петренко, батьки якого володіють маєтком у «Царському селі» та дорогими автомобілями, у 2023 році приватизував комунальну квартиру, отриману від міської ради.

Водночас його дружина Тетяна з початку повномасштабної війни отримала більше 200 тисяч гривень соціальної та благодійної допомоги.

Про це повідомляє Nikcenter.

Згідно з рішенням, опублікованим на сайті Миколаївської міської ради, дозвіл на виключення комунальної двокімнатної квартири зі списку службових для родини прокурора було надано 25 жовтня 2023 року.

А вже через два місяці, 27 грудня, судячи з декларації, квартира перейшла у приватну власність сімʼї.

Власницею квартири стала дружина прокурора. До приватизації службове житло використовувалося родиною лише два роки. Журналіст відвідав квартиру на вулиці Генерала Карпенка, де повинен був проживати Артем Петренко з родиною. Однак застати там ані прокурора, ані членів його сімʼї не вдалося. Натомість ми зафіксували іншого чоловіка, який заходив до житла і підтвердив, що він знайомий з Петренком. Проте відповісти на запитання, чи проживає у цій квартирі прокурор, чи сам чоловік її у нього винаймає, він не захотів.

Артем Петренко очолює у Миколаївській обласній прокуратурі відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції. За два роки великої війни, згідно з декларацією, Петренко заробив майже 2,5 мільйона гривень.

Його дружина Тетяна за 2022 і 2023 роки не отримувала жодного доходу, окрім соціальної та благодійної допомоги. Зокрема, торік Тетяна Петренко отримала 26 тисяч благодійної допомоги від Представництва Датської Ради у справах біженців, а ще 80 тисяч гривень – виплат від держави для внутрішньо переміщених осіб.

Водночас подружжя Петренків зберігає готівкою 22 тисячі доларів та 300 тисяч гривень.

Згідно з декларацією, прокурор з червня 2023 року користується автомобілем BMW X5 (2015), який оформлено на його батька Олександра. Тетяні Петренко належить ще одна автівка Mazda CX5 2018 року, а сам Артем Петренко володіє лише мотоциклом Yamaha (2010).

Офіційно Артем Петренко не має власного житла, але, згідно з декларацією, має право користуватися «скромним» житловим будинком на 300 квадратних метрів. Маєток розташований в елітному «Царському селі» та належить матері правоохоронця Оксані Петренко. А геолокація «Маяк, Царське село» регулярно зʼявлялася і в соцмережах дружини прокурора Тетяни.
 

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Печерський районний суд м. Києва дав дозвіл слідчим на перевірку Хмельницьких прокурорів-інвалідів
04 грудня, 15:02
Політика
Вісім перших заступників і заступників керівників обласних прокуратур мають статус осіб з інвалідністю
26 листопада, 09:21
Політика
Родина експрокурора придбала квартиру за 7 млн в Аланії.
13 листопада, 11:06
Політика
Щорічно держава витрачає на пенсії цим прокурорам близько 14,5 мільйонів гривень.
05 листопада, 11:26
Політика
Захмарні пенсії та зарплати обслуги Генпрокурора. Андрій Костін хоче лишити у спадок наступнику своїх багатих пенсіонерів
31 жовтня, 10:20
Політика
У середу, 30 жовтня ВРУ підтримала правку, яка скасовує підвищення зарплат прокурорам у 2025 році на 3 млрд грн
30 жовтня, 15:17