Created with Sketch.

Російська мобілізаційна машина навіть не думає зупинятися, – боєць ЗСУ

15.10.2022, 07:50
Фото: Telegram

Наразі немає ознак отримання російськими окупантами достатнього наступального потенціалу, аби здобути значні успіхи у майбутньому.

Як й очікувалося, за жовтень мобілізовані продовжують масово прибувати на територію України, вводитися в бій без підготовки та гинути. Так, зокрема видання "BBC" пише, що рідні так званих "ч-мобіків" почали отримувати сповіщення про їх загибель з 9.X.2022, а вже 13.X.2022 один із російських військових комісаріатів підтвердив перші втрати серед призваних ним.

Водночас, російськими Telegram-каналами вже стоїть виття через те, як їх співвітчизники демонструють декомунізацію та славу російської зброї в діях, детально продуманих командуванням. Те, що Збройні Сили Російської Фейлдстейції, як завжди, демонструють якісну роботу й просто женуть на смерть представників народу-людожеру до того, як вони чомусь навчаться, це дійсно гарна новина.

Чуда для сил Зла, як завжди, не вийшло.

Втім, проблема залишається. Російська мобілізаційна машина навіть не думає зупинятися, не дивлячись на обіцянки російського уряду розібратися з "боярами на місцях", й станом на сьогодні продовжує гребти мобілізованих.

Кремлівський режим, схоже, досить свідомо керується специфічними трактовками діалектичного принципу переходу кількісних змін в якісні. Путінська банда збирається мобілізовувати декілька сот тисяч росіян на гекатомбу у надії, що рано чи пізно це дозволить здобути РФ перемогу, а не виснажить її ще більше та з часом відкине в Смуту.

Як завжди у сатаністів, певна безумна логіка в цьому присутня – насичення забойними тваринами лінії зіткнення створює додатковий тиск на Сили Оборони України та дає можливість побудувати "м'ясну" лінію оборони у Луганській та Херсонській областях. Це ускладнює наші подальші наступальні дії й значна оперативна пауза з нашого боку цілком ймовірна.

Не варто забувати й про те, що надлишок особового складу, потік котрого поки не закінчується, майже точно призведе до подальших спроб відкриття фронту на тих ділянках кордону, що нині були спокійними. Що стосується питання, з яких саме областей почнуть, то уявивши себе семидесятирічним психопатом, одержимим знищення всього живого, ідея наступу з Білорусі на Київщину та Волинь може здатися закономірною.

Втім, це не означає, що війна буде вестися між білоруським та українським народами – ЗС РБ небоєздатні й будуть виконувати хіба що допоміжну функцію. Повертаючися до питання застосування ядерної зброї, зауважу, що існує дві можливі реакції з боку країн ЄС та НАТО у цьому випадку: асиметрична конвенційна або симетрична ядерна відповіді.

Нещодавна заява Високого представника ЄС Жозепа Борреля чітко демонструє, що консенсусом стала асиметрична конвенційна – за його словами, ЄС та НАТО також не блефують. «Будь-який ядерний напад на Україну створить відповідь. Не ядерну відповідь, але таку потужну відповідь з військового боку, що російська армія буде знищена».

Чудова новина, котра до того ж добре демонструє зміну підходів з боку Заходу щодо російського питання.

Таким чином, наразі ми спостерігаємо стримано оптимістичну ситуацію. Кремлівський режим продовжує демонструвати неадекватність та непридатність, військово-матеріальна допомога з боку країн Заходу продовжує поступати, ядерне стримування РФ продовжується.

Немає ознак того, що ЗС РФ отримають достатній наступальний потенціал, щоб здобути значні успіхи в майбутньому. Втім, запас міцності у противника, нажаль, істотний, й тил має морально та фізично готуватися до війни, котру ворог зможе вести, може, не декілька років, але як мінімум ще рік-два.

Автор – Георгій Кавецький, військовий аналітик і боєць Збройних Сил України

Читайте також
Трамп рухається у правильному напрямку
Політика
Чому Трамп хоче мобілізувати 18-річних українців?
Політика
Європейці не хочуть вилазити із зони комфорту, оплаченої українською кров'ю
Політика
Камо Грядеши, Світ?
Війна
Прем'єр Ґренландії заявив, що вони не хочуть бути ні частиною США, ні Данії
Світ
Підтримка України відповідає інтересам США з фінансового погляду
Економіка