Російські безбожники у рясах мають зброю для відстрілу українців

КРИМІНАЛ
27 вересня, 17:18
Російські безбожники у рясах мають зброю для відстрілу українців

В Україні під виглядом православних попів давно діє ворожа розвідувально-диверсійна мережа. Її агенти — ідейні виконавці забаганок Кремля.

Чесно кажучи, не перестає дивувати РПЦ в Україні. Можливо, головний ідеологічний відділ Кремля підбадьорений заявою Руслана Стефанчука про відсутність у парламенті голосів за рішення про заборону його діяльності в Україні.

Проте дій російських церковників дивують нахабством та алогічністю. Наприклад, у Херсоні контррозвідники СБУ затримали священнослужителя РПЦ, який торгував (!) російською зброєю, яку зберігав просто на території храму (!!!).

Сюжет, відверто кажучи, не біблійний. Однак саме він (та інші, йому подібні) добре демонструє наявне відчуття вседозволеності російських попів.

Здається СБУ вже підібрала докази злочинної діяльності РПЦ в Україні на будь-який смак: тут тобі і навідники, і шпигуни, і пропагандисти «русского мира», а тепер і торгівці зброєю. Будемо сподіватись, що численні аргументи Служби дозволять законодавцям прийняти правильне рішення.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26 листопада, 17:10
Позиція
Московський патріархат вперше від XVII століття може бути вигнаний з України.
11 жовтня, 07:59
Кримінал
Після 24.II.2022 вітчизняні спеціальні служби вивели на чисту воду безліч чортів у рясах. Вони свідомо працювали на окупантів із РФ.
04 жовтня, 20:04
Політика
Лише тиск громадськості на владу здатен припинити діяльність секти московських чортів у рясах в Україні. Агентура Кремля має бути покарана.
24 вересня, 19:04
Кримінал
Служителя кремлівської секти під назвою "Українська Православна Церква (Московського патріархату)" затримали за педофілію.
06 квітня, 17:44
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
вчора, 15:35