Російські безбожники у рясах мають зброю для відстрілу українців

КРИМІНАЛ
27.09.2023, 17:18
Російські безбожники у рясах мають зброю для відстрілу українців

В Україні під виглядом православних попів давно діє ворожа розвідувально-диверсійна мережа. Її агенти — ідейні виконавці забаганок Кремля.

Чесно кажучи, не перестає дивувати РПЦ в Україні. Можливо, головний ідеологічний відділ Кремля підбадьорений заявою Руслана Стефанчука про відсутність у парламенті голосів за рішення про заборону його діяльності в Україні.

Проте дій російських церковників дивують нахабством та алогічністю. Наприклад, у Херсоні контррозвідники СБУ затримали священнослужителя РПЦ, який торгував (!) російською зброєю, яку зберігав просто на території храму (!!!).

Сюжет, відверто кажучи, не біблійний. Однак саме він (та інші, йому подібні) добре демонструє наявне відчуття вседозволеності російських попів.

Здається СБУ вже підібрала докази злочинної діяльності РПЦ в Україні на будь-який смак: тут тобі і навідники, і шпигуни, і пропагандисти «русского мира», а тепер і торгівці зброєю. Будемо сподіватись, що численні аргументи Служби дозволять законодавцям прийняти правильне рішення.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Полтава
Заслані Москвою чорти у рясах ні на мить не припиняють задурювати українців пропагандою. Напередодні попи організували шабаш.
21 травня, 21:42
Війна
Ворожі чорти у рясах дивним чином здійснюють капеланську службу у складі Сил оборони України. Таким робом вони ширять пропаганду Кремля.
09 травня, 20:36
Політика
У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.
12 квітня, 21:45
Опінії
Заокеанські євангелісти-сіоністи та ватиканський клір мають засудити псевдоправославну гідру Кремля. Всі священні війни завершуються погано.
03 квітня, 13:47
Політика
Починаючи з кінця XIX століття у США сформувався кістяк так званого «тіньового уряду». Це не «deep state», а секта, яка працює на сіоністів.
28 березня, 19:36
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45