Російські окупанти обстріляли медпункт на лінії розмежування у Донецькій області

ВІЙНА
18.05.2020, 13:36
Російські окупанти обстріляли медпункт на лінії розмежування у Донецькій області
Фото: Google

Підконтрольні РФ збройні формування здійснили прицільний обстріл контрольно-пропускного пункту "Майорське".

Таку інформацію вранці 18 травня оприлюднили на сайті Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

За попередніми даними, внаслідок влучення кулі було пошкоджено один балон пневмотораксного модуля пункту надання допомоги населенню, ніхто не постраждав.

«Особовим складом державного пожежно-рятувального загону, який чергував на КПВВ "Майорське" було надано необхідну допомогу населенню. Також здійснено ремонт і відновлено цілісність пошкодженого майна», — зазначили у пресслужбі ГУ ДСНС Донеччини.

Читайте також:
Війна
Le Monde розповів, як росія вбиває мирних у Херсоні.
08:23
Війна
Кількість запитів від військових та їхніх родин перевищує можливості волонтерської команди.
вчора, 21:00
Війна
Виробництво бензину в росії впало приблизно на чверть порівняно з минулим роком.
вчора, 20:50
Війна
Російсько-українська війна увійшла у фазу, яку ще рік тому більшість аналітиків вважали малоймовірною.
вчора, 18:51
Війна
Війська рф атакували пляж у Запоріжжі. Унаслідок обстрілу є постраждалі.
вчора, 17:41
Війна
Командування СБС ЗСУ підтвердило ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
вчора, 12:02