Російські окупанти обстріляли медпункт на лінії розмежування у Донецькій області

ВІЙНА
18.05.2020, 13:36
Російські окупанти обстріляли медпункт на лінії розмежування у Донецькій області
Фото: Google

Підконтрольні РФ збройні формування здійснили прицільний обстріл контрольно-пропускного пункту "Майорське".

Таку інформацію вранці 18 травня оприлюднили на сайті Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

За попередніми даними, внаслідок влучення кулі було пошкоджено один балон пневмотораксного модуля пункту надання допомоги населенню, ніхто не постраждав.

«Особовим складом державного пожежно-рятувального загону, який чергував на КПВВ "Майорське" було надано необхідну допомогу населенню. Також здійснено ремонт і відновлено цілісність пошкодженого майна», — зазначили у пресслужбі ГУ ДСНС Донеччини.

Читайте також:
Війна
Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран в порушенні угоди про припинення вогню.
вчора, 21:35
Війна
Іран закликав країни Перської затоки «віддалитися» від США.
вчора, 20:05
Війна
Комбат обвинувачується у недбалому ставленні до військової служби в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки.
вчора, 16:33
Війна
Україна та росія провели черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, що були в полоні з 2022 року.
вчора, 16:13
Війна
Злочини, задокументовані ООН.
вчора, 15:12
Війна
Як Олександр Конотопський та «Стрим Техно» монополізували третину ринку оборонних закупівель дронів.
вчора, 14:44