Російські пропагандисти вимагають від Кремля знищити Київську ГЕС

ВІЙНА
08.06.2023, 16:31
Російські пропагандисти вимагають від Кремля знищити Київську ГЕС
Фото: Останній Бастіон

Окупантам із ресурсної федерації московії виявилося замало вбитих українців тому заради чергового нічого хочуть принести у жертву мільйони.

Про це повідомив вітчизняний журналіст-розслідувач і громадський діяч Денис Казанський, виклавши відповідні кадри, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З оприлюдненого короткого ролика видно, як пропагандисти з піною у роті доводять до відома споживачів цього інфолайна "потребу" і "користь" від завдання удару по гідроелектростанції на Київщині.

Очевидно, знищення Каховської ГЕС у Херсонській області московитам замало і кремлівський бункерний молох воліє примножити кількість замордованих українців за будь-яку ціну і будь-якими засобами.

«На російських державних каналах звучать заклики розбомбити греблю Київської ГЕС та затопити Київ. І ці люди ще розповідають, що це не вони підірвали греблю у Новій Каховці. Та ось же вони відкрито й прямо схвалюють це.

Вони закликають чинити так і надалі. Вже ніхто й не намагається приховати, що мета Росії – просто геноцид українців, винищення мирних мешканців. Вони отримують від цього задоволення та не приховують цього», – прокоментував Денис Казанський.

Також слід додати, що умисним підривом греблі на Херсонщині московити нагадують нашим непутящим співвітчизникам, що – триває тотальна війна, вдарили по Каховській ГЕС, можуть завдати ударів і по Київській, або ж по Канівській чи Кременчуцькій.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів згадати про те, що Білий дім поклав усі відповідальність за цілеспрямоване руйнування Каховської ГЕС на Росію.

Читайте також:
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05