російські військові перекидають велику кількість військової техніки через Маріуполь

ВІЙНА
25.12.2022, 13:13
російські військові перекидають велику кількість військової техніки через Маріуполь

Також рашисти перекинули на Мангуш частину військової техніки, живої сили та тилове забезпечення, що базувалися в с. Урзуф.

росіяни перекидають військову техніку, живу силу з Маріуполя через Мангуш на Бердянськ та Мелітополь. З росії прибули додаткові підрозділи.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує медіа агенція Останній Бастіон.

"Велика кількість військової техніки зайшла з боку росії та рушила через Мангуш (Маріупольский район) в напрямку Бердянськ/ Мелітополь. Колони доформовувались частково з місця базування в с. Агробаза (знаходились з моменту "негативного наступу" в Херсоні)", - йдеться в повідомленні.

Також рашисти перекинули на Мангуш частину військової техніки, живої сили та тилове забезпечення, що базувалися в с. Урзуф. Їх було включено в склад колон, сформованих в Маріуполі/Агробазі.

"Частина військової сили - жива сила на вантажівках з причепленими пушками малого калібру переміщено з с. Урзуф у бік Бердянська. Також з росії прибули додаткові підрозділи. Розселення відбулося в районі так званих Кам’янських дач під прикриттям великої кількості цивільних громадян", - додав Андрющенко. 

Російські військові перекидають велику кількість військової техніки через Маріуполь у напрямку Бердянська, - Андрющенко 01
Російські військові перекидають велику кількість військової техніки через Маріуполь у напрямку Бердянська, - Андрющенко 02

Читайте також:
Світ
В окремих населених пунктах Запорізької області окупанти запровадили цілодобові комендантські дні
08.01.2023, 13:52
Війна
У Мелітополі партизани привітали окупантів з Різдвом свіжою «бавовною»
07.01.2023, 14:27
Війна
"Загарбники не розуміють, що незламні жителі тимчасово окупованих територій просто будуть трохи обачнішими".
05.01.2023, 19:07
Війна
"Вже другий день у самому центрі поки що окупованого Мелітополя рашисти розставляють бетонні конуси"
18.12.2022, 19:25
Війна
У передмісті окупованого Мелітополя підірвали міст через річку Молочна, яким росіяни перевозили військову техніку зі півдня.
14.12.2022, 20:30
Війна
Одне з влучань викликало справжню паніку в загарбників і колаборантів
12.12.2022, 22:10