Російський боєць Нурмагомедов переміг американця Джонсона на турнірі UFC

СВІТ
13.11.2016, 12:52
Російський боєць Нурмагомедов переміг американця Джонсона на турнірі UFC

Російський боєць змішаного стилю (ММА) Хабіб Нурмагомедов переміг американця Майкла Джонсона на турнірі UFC 205. Про це повідомляється в Twitter-акаунті UFCEurope.

Нурмагомедов здобув пермогу в третьому раунді: Хабіб застосував больовий прийом, після якого Джонсон здався, передає ТАСС. Тепер на рахунку 28-річного бійця 24 виграші проти 0 програшів.

У рамках бійцівського вечора UFC 205 в Нью-Йорку також відбувся бій між ірландцем Конором Макгрегором і американцем Еді Альваресом. Нурмагомедов не раз висловлював готовність побитися з Макгрегором, але до теперішнього моменту керівництво UFC не організовувало поєдинок.


Читайте також:
Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.
вчора, 17:44
Тижневе голосування щодо поправок до Основного Закону з метою обнулити президентські терміни Владіміра Путіна слід вважати нелегітимним.
вчора, 15:33
У Бундестазі Німеччини триває дискусія про повернення до обов'язкового військового призову.
04 липня, 15:00
Затримали понад тисячу людей, вилучили зброю, мільйони фунтів і євро, тонни наркотиків.
04 липня, 12:06
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
Пандемія коронавірусу і карантинні обмеження не стали на заваді для впровадження транспортної новації у Тампере.
03 липня, 09:42