Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах

КРИМІНАЛ
24.06.2022, 19:23
Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах

На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.

Відповідний фотозвіт із місця слідчих дій виклала пресслужба на офіційному сайті Служби безпеки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що комерційні структури, приналежні бізнесмену з країни-агресора, займалися масштабним видобутком піску і щебеню на території Київської та Житомирської областей без сплати податків до державного бюджету.

«На сьогодні припинено діяльність організації, яка займалась незаконним видобутком українських надр у промислових масштабах. Нею керував впливовий російський олігарх. Йому належала ціла фінансово-промислова група. Свої мільйонні прибутки компанія направляла на фінансування повномасштабної агресії росії, а також на матеріальне забезпечення окупаційних адміністрацій в Криму та на Сході України. Також зловмисники причетні до схем рейдерських захоплень спеціалізованих підприємств надро-видобувної галузі нашої держави», – повідомили у пресслужбі СБУ.

Водночас вітчизняні спецслужбовці не уточнюють за якою статтею Кримінального кодексу розпочато провадження та не називають імен, причетних до розкрадання надр українського народу.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російські окупанти за посередництва колаборантів продовжують наживатися на незаконному видобутку ресурсів у нашому Криму.

Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах_1
Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах_3
Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах_5
Читайте також:
Світ
34-річний представник російської діаспори, який поселився у місті Марбурґ землі Гессен, підозрюється у масовому зґвалтуванні дітей.
26 травня, 17:46
Світ
Російський лідер ховається під землею на східному узбережжі Чорного моря впритул до Кавказького гірського хребта у Краснодарському краї.
20 травня, 16:51
Світ
Сумнозвісний "чеченський бард" доби протистояння ічкерійського народу російській агресії виявився активним "кадировцем".
27 квітня, 19:00
Кримінал
Поки Сили оборони України ведуть важкі бої на Сході, стримуючи росіян, на Заході геноцидом нашого народу займаються самі ж співвітчизники.
17 квітня, 17:16
Економіка
У центрі підсанкційної торгівлі знаходиться комуністичний Китай і кілька інших країн-посередників, зокрема ердоганівська Туреччина.
28 лютого, 18:09
Кримінал
На території Мукачівської єпархії самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату проведено слідчі дії.
01.12.2022, 07:00