Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах

КРИМІНАЛ
24 червня, 19:23
Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах

На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.

Відповідний фотозвіт із місця слідчих дій виклала пресслужба на офіційному сайті Служби безпеки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що комерційні структури, приналежні бізнесмену з країни-агресора, займалися масштабним видобутком піску і щебеню на території Київської та Житомирської областей без сплати податків до державного бюджету.

«На сьогодні припинено діяльність організації, яка займалась незаконним видобутком українських надр у промислових масштабах. Нею керував впливовий російський олігарх. Йому належала ціла фінансово-промислова група. Свої мільйонні прибутки компанія направляла на фінансування повномасштабної агресії росії, а також на матеріальне забезпечення окупаційних адміністрацій в Криму та на Сході України. Також зловмисники причетні до схем рейдерських захоплень спеціалізованих підприємств надро-видобувної галузі нашої держави», – повідомили у пресслужбі СБУ.

Водночас вітчизняні спецслужбовці не уточнюють за якою статтею Кримінального кодексу розпочато провадження та не називають імен, причетних до розкрадання надр українського народу.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російські окупанти за посередництва колаборантів продовжують наживатися на незаконному видобутку ресурсів у нашому Криму.

Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах_1
Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах_3
Російський олігарх більше не наживатиметься на українських надрах_5
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
На території Мукачівської єпархії самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату проведено слідчі дії.
01 грудня, 07:00
Кримінал
Незалежний ічкерійський інформаційний ресурс підготував розслідування про одного зі стукачів клану Кадирових – Іслама Ісаєва.
08 вересня, 09:27
Кримінал
Колишній Київський міський голова (у 2006-2012 роках) закликав владу України визнати "незалежність" терористичних угруповань "ДНР"-"ЛНР".
20 червня, 20:35
Світ
Це – чільна дружина голови Кемеровської області Сєргєя Цивілєва – Анна, – на яку записано велику вугільну компанію.
20 січня, 06:59
Світ
Розслідувачі зафіксували кілька рейсів з Казахстану приватного літака Bombardier Global 6000
09 січня, 14:55
Кримінал
У Бориспільській громаді Київської області місцевий депутат із "Європейської Солідарності" привласнив земельні угіддя.
25.12.2021, 14:03