Російський політолог: Кремль на виборах в Україні підтримає того, на кого вкаже Медведчук

ПОЛТАВА
04.04.2018, 10:01
Російський політолог: Кремль на виборах в Україні підтримає того, на кого вкаже Медведчук

«Медведчук залишається головним апостолом української політики для Путіна»

Кремль на виборах-2019 в Україні підтримає того, на кого вкаже Віктор Медведчук. Таку думку висловив у інтерв’ю «Главкому» російський політолог Станіслав Бєлковський, який працював у штабі Собчак, колись активно допомагав Юлії Тимошенко, а останнім часом працював головним експертом російського телеканалу «Дождь», трансляція якого в Україні тепер заборонена.

«В Україні є один місцевий політик, який влаштовує Путіна на 100% - це Віктор Медведчук. Але оскільки навряд чи Віктор Володимирович виграє вибори сам, адже він, як ми знаємо, не дуже популярний. Буде те саме, що у 2004 році, коли Росія оскаженіло підтримувала Януковича. Так було тому, що Медведчук пояснив: цей кандидат нас влаштовує», - пояснює політолог.

Бєлковський пригадує, як Медведчук називав його провокатором і агентом Березовського (тому що писав про те, що Янукович – це вибір Медведчука – «Главком»): «Він (Медведчук) казав, що я не можу знати те, про що стверджую, бо ж не був присутнім на їхній зустрічі з Путіним. Це дуже переконливий аргумент, я не сперечаюся. Але потім усе підтвердилося джерелами авторитетнішими, ніж я, ближчими до Кремля, ніж я».

На думку Бєлковського, своє рішення Кремль буде ухвалювати восени, ближче до виборів, але воно – зовсім не гарантує успіх підтримуваного кандидата.

«По-перше, підтримка Росії не гарантує успіху об’єкту цієї підтримки. По-друге, кого б Росія не підтримала, чи Рабіновича, чи Тимошенко, чи ще когось, це доведеться ретельно приховувати. Тому що у нинішній політичній ситуації ніхто не піде на вибори в Україні із заявами, що його підтримує Росія. Хоча я погоджуюся, що навіть в такому стані знайдеться якийсь відсоток виборців, які підтримують такого політика, оскільки не бачать в агресорі нічого поганого. Але це істотна меншість», - пояснив політолог.

Читайте також:
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09:06
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50