Російсько-українська війна. Путін готує свій останній бліцкриг

Опінії
31.10.2014, 11:26
Російсько-українська війна. Путін готує свій останній бліцкриг

Про це пише журналіст Віктор Шевчук.

«Судячи з усього, Росія готується наступати, але чомусь в холодну пору. Мабуть розраховують на бліцкриг. Завдання мінімум - порт на півдні, повний контроль Донбасу. Програма максимум - все той же коридор до Криму. Орієнтовно - через кілька днів. Готуються найсучасніші засоби РЕБ, в тому числі для боротьби з українською ППО. Будуть нові танки і можливо «авіація Новоросії», - зазначає журналіст.

За його словами, на цього разу Путін буде використовувати значні сили.

«Росія шукає привід і провокує українські війська, веде розвідку боєм. І відправляє тисячі хлопчиків 20-25 років. Молодих контрактників, офіцерів і старших людей. Для того, щоб вмирати за землі Путіна, за те, щоб його келих на вечірці не забували наповнювати. За «опозиційний блок», за «Путін введи війська», за 2 трильйони розкрадених «Роснафтою» і ще 2 трильйони, які розкрадуть з Фонду національного надбання », - пише Шевчук.

Як зазначає журналіст, своїх вояків Путін відправляє вмирати, накачуючи перед цим пропагандистськими фільмами у військових таборах про «українських фашистів», «жидобендерівців і правосеків». Їм платять подвійні оклади в рублях, і рублі поступово сповзають все нижче.

«Війна потрібна як повітря, як виправдання розпаду російської економіки, як останній шанс закрити країну від усього світу і прожити ще 10-15 років, пожираючи природні і людські ресурси», - констатує Шевчук.

«А потім фініш, світло в кінці тунелю. На півдні Сибіру вже вирізані всі ліси. Нафтові свердловини вироблені, а нових немає. ГТС не модернізувалася 25 років. Навколо православно-чекістський психоз. І безкарність завдяки 84% людей, які ніколи в житті не брали ні за що відповідальності на себе. І не візьмуть ... Котрим плювати на своїх дітей і на все ».

«А 10 000 або 20 000 хлопчиків залишаться лежати в Українській Землі. І скількись-то тисяч патріотів. Тому що хтось нагорі хоче постійно жерти і вже майже все зжер навколо себе. Україна зараз майже Ізраїль 1948 року. Нам потрібно всього-на-всього вижити. Влаштувати їм 10, 20, 30 донецьких аеропортів - тільки це зможе їх зупинити », - резюмував Шевчук


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
В Україні системна криза авіаперевезень і літаковиробництва, на яку роками закривала очі влада.
вчора, 12:56
Генеральний прокурор як справжній "слуга народу" має постати перед судом за привласнення державного майна.
вчора, 11:25
Влада РФ стежить за подіями на Кавказі, щоби потім екстраполювати їх на Сході України.
вчора, 08:51
Українська армія повертається у часи Януковича — немає фінансування і технічного оновлення.
28 вересня, 14:32
Називаємо адресу голови, де вгніздився головний фейк сучасності.
28 вересня, 11:47
Наче павуки у банці вітчизняні прокурори поборюють один одного за високі посади.
26 вересня, 15:36