Росія перекидає до кордону з Україною бойову авіацію (документи)

ПОЛТАВА
19.11.2014, 13:39
Росія перекидає до кордону з Україною бойову авіацію (документи)

Російські військово-повітряні силі (ВПС) перекидаються на аеродроми біля самих кордонів з Україною.

Відповідні документи опублікували луганські журналісти в групі Рatria-o-muerte в ЖЖ, посилаючись на джерела в Збройних Силах Росії, пише Еспресо.TV.

«Їх зміст не залишає сумнівів - Кремль готується задіяти на Донбасі бойову авіацію! Ось службова записка командира в/ч 69806-2 від 4 листопада 2014 (!) Про перекидання особового складу і вантажів авіагрупи з авіабази «Сокіл» (Перм, Велике Савіно) на аеродром Міллерове», - повідомляють журналісти.

Перекидання маскується під проведення навчань на полігоні «Ашулук» (Астраханська область, недалеко від кордону з Казахстаном), однак вантажі і літаки чомусь зупиняються в Міллеровому. Слід зазначити, що "ЛТУ із застосуванням АСП" - це льотно-тактичні навчання із застосуванням авіаційних засобів ураження - тобто бойова стрільба з авіагармат, пуски ракет і бомбометання. В свою чергу, на авіабазі в Великому Савіному стоять на озброєнні літаки МіГ-29 і МіГ-31.

"Міллерове розташовано північніше основного театру бойових дій, навпроти прикордонної застави "Красна Талівка" Станично-Луганського району. Таким чином, перекинуті літаки можуть перекривати повітряний простір над всією Луганською областю. Також стало відомо, що до складу вантажу, що направляється в Міллерове, входять радіолокаційні станції та обладнання до них, що вказує на підготовку до створення біля самих кордонів Луганської області центру контролю над повітряним простором України", - зазначають журналісти, та припускають, що Росія намірилася контролювати повітряний простір сусідньої країни, а можливо і задіяти в бойових дії свою авіацію - чи то під власним прапором, чи то під емблемами "ВВС Новоросії".


Читайте також:
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
вчора, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
вчора, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35
Мешканців міста Хорол які потребують лікування тяжких хвороб або ліквідації наслідків стихійного лиха, забезпечать усім необхідним.
16 вересня, 08:46
Скупчення пасажирів на зупинках через недостатнє число громадського транспорту погіршує санітарно-епідеміологічну ситуацію у Кременчуці.
14 вересня, 11:53