Росія перекидає до кордону з Україною бойову авіацію (документи)

ПОЛТАВА
19.11.2014, 13:39
Росія перекидає до кордону з Україною бойову авіацію (документи)

Російські військово-повітряні силі (ВПС) перекидаються на аеродроми біля самих кордонів з Україною.

Відповідні документи опублікували луганські журналісти в групі Рatria-o-muerte в ЖЖ, посилаючись на джерела в Збройних Силах Росії, пише Еспресо.TV.

«Їх зміст не залишає сумнівів - Кремль готується задіяти на Донбасі бойову авіацію! Ось службова записка командира в/ч 69806-2 від 4 листопада 2014 (!) Про перекидання особового складу і вантажів авіагрупи з авіабази «Сокіл» (Перм, Велике Савіно) на аеродром Міллерове», - повідомляють журналісти.

Перекидання маскується під проведення навчань на полігоні «Ашулук» (Астраханська область, недалеко від кордону з Казахстаном), однак вантажі і літаки чомусь зупиняються в Міллеровому. Слід зазначити, що "ЛТУ із застосуванням АСП" - це льотно-тактичні навчання із застосуванням авіаційних засобів ураження - тобто бойова стрільба з авіагармат, пуски ракет і бомбометання. В свою чергу, на авіабазі в Великому Савіному стоять на озброєнні літаки МіГ-29 і МіГ-31.

"Міллерове розташовано північніше основного театру бойових дій, навпроти прикордонної застави "Красна Талівка" Станично-Луганського району. Таким чином, перекинуті літаки можуть перекривати повітряний простір над всією Луганською областю. Також стало відомо, що до складу вантажу, що направляється в Міллерове, входять радіолокаційні станції та обладнання до них, що вказує на підготовку до створення біля самих кордонів Луганської області центру контролю над повітряним простором України", - зазначають журналісти, та припускають, що Росія намірилася контролювати повітряний простір сусідньої країни, а можливо і задіяти в бойових дії свою авіацію - чи то під власним прапором, чи то під емблемами "ВВС Новоросії".


Читайте також:
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00
В Агентстві місцевих доріг не реагують на звернення мешканців
11 лютого, 09:22