росія применшує загрози постачання Україні танків

ВІЙНА
26 січня, 11:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію

кремль і російські мілблогери намагалися применшити надання Заходом танків Україні, вважаючи ці системи реальною загрозою планам росії.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), інформує медіа агенція Останній Бастіон

росія применшує загрози постачання Україні танків_1
"повний провал з погляду технологічних аспектів"

25 січня прессекретар кремля дмитро пєсков заявив, що постачання Заходом танків Україні є "повним провалом з погляду технологічних аспектів" і що існує "явна переоцінка потенціалу, який ці танки додадуть ЗСУ".

Деякі російські блогери, ймовірно, намагалися заспокоїти свою внутрішню аудиторію, заявляючи, що ці системи не становлять серйозної загрози й що більш серйозну загрозу становлять попередні західні системи, такі як HIMARS.

кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію між росією та Заходом.

"Той факт, що кремль та російські блогери не оцінювали передачу бронетехніки, яка справді могла б допомогти українським контрнаступальним операціям, як ескалацію, говорить про те, що кремль та російський інформаційний простір продовжують обирати, які системи розглядати як ескалацію", - йдеться у звіті.

кремль і російські блогери, схоже, у цьому випадку більше стурбовані тим, щоб знизити потенційні побоювання щодо наслідків, ніж підживленням ескалації на Заході, резюмували експерти. 

Читайте також:
Світ
Кремль планує провести антиукраїнських акцій у Парижі, Тулузі та Брюсселі.
19 березня, 15:27
Війна
Німецькій пропагандистці Ковбасниковій світить до трьох років в’язниці за розпалювання ненависті до українців
10 березня, 11:19
Опінії
Цілком імовірно, що РФ має намір "розганяти" її серед недолугих співгромадян в інтернетах як "власне українське низове волевиявлення"...
06 березня, 16:58
Війна
Російські ботоферми взялися розповсюджувати у соціальних мережах брехливий звіт від розвідників Його Королівської Величності Чарльза III.
04 березня, 18:42
Війна
У "Вагнер-центрі" в Санкт-Петербурзі для роботи з молоддю відкрили клуб "Вагнерьонок"
03 березня, 09:04
Війна
Карнаухов додав, що «не треба поспішати, вірність доводять роками відданого служіння батьківщині, хай і новій»
09 січня, 15:08