Росія призупиняє рейси до Єгипту

ПОЛТАВА
06.11.2015, 16:03
Росія призупиняє рейси до Єгипту

Президент Росії Володимир Путін підтримав рекомендацію Федеральної служби безпеки призупинити польоти до Єгипту. Про це повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

"Глава держави погодився з цими рекомендаціями. Путін доручив уряду відпрацювати механізми реалізації цих рекомендацій... і забезпечення повернення на батьківщину громадян Росії", - сказав пан Пєсков.

Про необхідність призупинити авіасполучення країни з Єгиптом до встановлення причин катастрофи лайнера Airbus A321 раніше заявив директор ФСБ Олександр Бортніков.

"Доки ми не визначимося з істинними причинами події, вважаю за доцільне призупинити польоти російської авіації в Єгипет. Це стосується насамперед туристичного каналу", - сказав він на засіданні Національного антитерористичного комітету РФ.

Літак російської компанії "Когалимавіа" розбився 31 жовтня у пустелі на Синайському півострові в Єгипті через 23 хвилини після злету. Загинули всі 224 людини, які були на борту (зокрема четверо громадян України).

Керівник ФСБ наголосив, що для подальших рішень "необхідні абсолютно об'єктивні і підтверджені дані" про причини катастрофи.

Однією з перших всі авіарейси до Шарм-еш-Шейх і звідти скасувала Британія.

У четвер британський прем'єр Девід Кемерон заявив, що хоча ще немає повної впевненості в тому, що рейс А321 був підірваний, але "здається дедалі більш імовірним, що сталося саме це".

Відділ моніторингу,

Останній Бастіон

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18