Росія розгорнула війська на кордоні Фінляндії та Естонії

СВІТ
10.03.2017, 09:29
Росія розгорнула війська на кордоні Фінляндії та Естонії

Росія розгорнула війська в регіонах, що межують з Фінляндією і Естонією. Про це повідомляє Defence Blog. За інформацією видання, в Ленінградській області фіксуються пересування російських військових колон.

Крім того, поблизу Виборга, розташованому на кордоні між Росією і Фінляндією, були помічені самохідні зенітний ракетно-гарматні комплекси Панцир-С1.

Видання нагадує, що раніше в Москві пригрозили «симетричним і ефективним відповіддю на будь-які скупчення НАТО вздовж східних кордонів Північноатлантичного союзу».

Коментатори вказують, що концентрація військ на східному напрямку стало найбільшим розгортання американських військ в Європі з часів Холодної війни.

Російські джерела стверджують, що зараз близько 3000 бойових машин і 3500 військовослужбовців знаходяться в Східній Європі на кордоні з російським кордоном. Таким чином НАТО намагається протистояти російській агресії проти сусідніх країн.

Тим часом західні джерела повідомляють про набагато меншій кількості військової техніки США і НАТО, висунутих до кордонів Росії. Розміщення кількох батальйонів країн альянсу в Прибалтиці ніяк не можуть створити військову загрозу Москві і носять виключно попереджувальний характер.

У той же час російські формують на західному напрямку цілі дивізії і судячи за даними видання Defence Blog, приступили до розгортання бойових підрозділів.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Реджеп-Тайїп Ердоган знову у центрі уваги через скандал довкола ізраїльсько-палестинських відносин.
вчора, 13:51
Мільйони поляків вживають воду, на варті якості якої стоять мідії.
25 травня, 16:50
Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.
25 травня, 10:46
Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.
24 травня, 11:20
Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.
23 травня, 12:34
Корінні американці зі штату Оклагома, які врятували мешканців Ірландії від голоду, тепер самі опинилися на межі виживання через коронавірус.
22 травня, 16:50