росія змінила тактику та стежить за навчаннями НАТО біля Балтійського моря, — ISW

ВІЙНА
17 липня, 11:33
росія змінила тактику та стежить за навчаннями НАТО біля Балтійського моря, — ISW

У Польщі вважають, що рф змінила тактику та уважно спостерігає за навчаннями НАТО біля Балтійського моря, готуючись до провокацій.

Про це свідчить звіт Інституту вивчення війни (ISW).

У Варшаві звернули увагу на те, що росія спостерігає за інтеграційними навчаннями НАТО з протиповітряної оборони поблизу Балтійського моря.

Польська влада дійшла висновку, що це може відбуватися в межах кампанії «Нульова фаза».

З офіційною заявою виступив віцепрем’єр-міністр, міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш.

За його словами, Варшава підняла в повітря винищувачі, які перехопили два російські Су-30СМ2, що діяли з боку Калінінградської області.

Крім того, зазначається, що шведські літаки супроводжували російський літак над Балтійським морем.

Водночас відомо, що російські літаки не наближалися до повітряного простору Польщі.

«ISW продовжує оцінювати, що росія проводить кампанію «Нульова фаза», метою якої є створення інформаційних та психологічних умов для потенційних майбутніх провокацій проти НАТО», — зазначили американські аналітики.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Кримінал, криптовалюта та випробування меж НАТО.
25 серпня, 08:11
Війна
Міністр оборони Румунії Раду Міруце повідомив, що дрон помітили за кілька сотень метрів від платформи Neptun Deep.
21 серпня, 09:29
Війна
Над Польщею працює унікальний літак.
20 серпня, 13:41
Війна
У ніч проти 20 серпня безпілотник залетів у повітряний простір Румунії та впав у повіті Тулча неподалік кордону з Україною.
20 серпня, 09:25
Війна
У Молдову у понеділок, 17 серпня, залетіла російська ракета Бандероль.
17 серпня, 19:02
Війна
IISS: Кремлю не обов'язково захоплювати Сувалкський коридор – досить тримати його під постійними ударами.
16 серпня, 12:22