Росіянам не «какая разница» – вони розглядають ідентичність як зброю

ПОЛІТИКА
17 лютого, 07:17
Росіянам не «какая разница» – вони розглядають ідентичність як зброю

У Кремлі переконані у дієвості ідеологічного впливу.

На цьому наголошує офіцер ЗСУ, співзасновник освітнього проєкту «Експертний корпус» Роман Кулик.

«У нас тут досі фиркають, коли чують "українська ідентичність" та щось про необхідність її поширення, а росіяни знають, в які точки бити. І чітко прописують це навіть у таких документах»,написав Кулик, коментуючи скандальний проєкт «мирного врегулювання», представлений під час Мюнхенської безпекової конференції.

Нагадаємо, що проєкт передбачав пошук для України «нової ідентичності» – «запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляд сусідів України, включаючи Росію».

«Цілком закономірно, що росіяни в Мюнхені продавлюють все нові "мирні плани" й розмивають питання російсько-української війни в порядку денному ЄС. Так буває, якщо в образі прохача бігаєш за російським президентом, сподіваючись на зустріч, всюди говориш про готовність до миру і щось там "бачиш в очах Путіна". Росіяни взяли поступливих німців, кількох пригодованих українських "експертів" і презентували черговий план, де за низкою нібито правильних безобідних пунктів на кшталт відновлення роботи СЦКК, розмінування, розширення СММ ОБСЄ і тд, закладені просто атомні бомби під нашу спроможність продовжувати опір агресору», – прокоментував скандальний план Роман Кулик.

Читайте також:
Кремлівська влада відкрила кримінальне провадження щодо розслідування акту вбивств цивільного населення в Карелії у 1941-1944 роках.
20 квітня, 14:15
За оцінками кіберфахівців, приблизно 70% деструктивних матеріалів про Україну просуваються саме з інформаційного простору РФ.
10 квітня, 17:47
Кілька днів тому російська влада знову осоромилась перед обличчям власного народу та світовою спільнотою.
07 квітня, 11:41
Прокремлівські ЗМІ обсипають аудиторію десятками різних заяв, версій, пояснень, «злитої інформації», «сенсацій», теорій змови.
06 квітня, 14:34
Росіяни болісно поставилися до суверенного рішення муніципальної влади Праги.
06 квітня, 07:46
«Російськими ЗМІ ведеться потужна дезінформаційна кампанія стосовно COVID-2019».
20 березня, 18:10