Росіяни посилили терор в окупованому Старобільську

ВІЙНА
06.10.2022, 07:00
Росіяни посилили терор в окупованому Старобільську
Фото: Telegram

На тлі каскадної руйнації всього фронту загарбники з РФ і їхні маріонетки з бандугруповання "ЛНР" відновили репресії на Луганщині.

Тривожні звістки з тимчасово окупованого Старобільська оприлюднили самі мешканці міста на одному з анонімних Telegram-каналі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, терористи з проросійського незаконного збройного формування та російські агресори посилили терор проти місцевого населення.

Фактично, йдеться про етнічні чистки, оскільки зазнавши після поразок на полі бою, окупанти у паніці намагається помститися незламним українцям Північної Луганщини, які не змогли або не захотіли виїжджати з рідного краю світ за очі.

«Керовані колаборантами та сепаратистами рашисти просто тичуть пальцем у небо і хапають будь-кого, навіть якщо людина ніколи ніде не висловлювала проукраїнські погляди, а просто через певні родинні проблеми не змогла залишити місто. Росіяни з нашими місцевими зрадниками настільки тупорилі, що думають про те, хто і як здає їхні позиції. Проте свої позиції вони самі й здають. З інтернетом у місті зараз цілковита дупа, мобільний зв'язок виключно сепаратистів із "ЛНР". Ми всі чекаємо на звільнення і віримо у ЗСУ», – лунають сподівання з непідконтрольного Україні Старобільська.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мелітопольський ґауляйтер Євген Балицький продовжує справу свого прадіда-більшовика, причетного до Голодомору 1932-1933 років.

Читайте також:
Полтава
На 11-му році російсько-української війни у відносно мирних містах і селах зачаїлися потенційні колаборанти. Вони чекають на прихід ворога.
30 травня, 14:53
Опінії
Рано чи пізно Гейне, Кіплінґ і Пушкін посядуть своє місце в історії. А люди із відповідних країн більше не чіпатимуть сусідів...
31 березня, 13:00
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13