Росіяни посилили терор в окупованому Старобільську

ВІЙНА
06.10.2022, 07:00
Росіяни посилили терор в окупованому Старобільську
Фото: Telegram

На тлі каскадної руйнації всього фронту загарбники з РФ і їхні маріонетки з бандугруповання "ЛНР" відновили репресії на Луганщині.

Тривожні звістки з тимчасово окупованого Старобільська оприлюднили самі мешканці міста на одному з анонімних Telegram-каналі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, терористи з проросійського незаконного збройного формування та російські агресори посилили терор проти місцевого населення.

Фактично, йдеться про етнічні чистки, оскільки зазнавши після поразок на полі бою, окупанти у паніці намагається помститися незламним українцям Північної Луганщини, які не змогли або не захотіли виїжджати з рідного краю світ за очі.

«Керовані колаборантами та сепаратистами рашисти просто тичуть пальцем у небо і хапають будь-кого, навіть якщо людина ніколи ніде не висловлювала проукраїнські погляди, а просто через певні родинні проблеми не змогла залишити місто. Росіяни з нашими місцевими зрадниками настільки тупорилі, що думають про те, хто і як здає їхні позиції. Проте свої позиції вони самі й здають. З інтернетом у місті зараз цілковита дупа, мобільний зв'язок виключно сепаратистів із "ЛНР". Ми всі чекаємо на звільнення і віримо у ЗСУ», – лунають сподівання з непідконтрольного Україні Старобільська.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мелітопольський ґауляйтер Євген Балицький продовжує справу свого прадіда-більшовика, причетного до Голодомору 1932-1933 років.

Читайте також:
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
вчора, 20:55
Політика
Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.
26 серпня, 21:30
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.
28 липня, 18:16
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим у всіх своїх ітераціях намагався стерти наш народ з лиця Землі, бо ми загрожуємо його існуванню.
26 липня, 21:09
Світ
Чи могли надійні відносини між Україною та Польщею були заплямовані подіями, які відбулися 80 років тому? Так вважають ультраправі.
14 липня, 13:26