Росіяни посилили терор в окупованому Старобільську

ВІЙНА
06.10.2022, 07:00
Росіяни посилили терор в окупованому Старобільську
Фото: Telegram

На тлі каскадної руйнації всього фронту загарбники з РФ і їхні маріонетки з бандугруповання "ЛНР" відновили репресії на Луганщині.

Тривожні звістки з тимчасово окупованого Старобільська оприлюднили самі мешканці міста на одному з анонімних Telegram-каналі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, терористи з проросійського незаконного збройного формування та російські агресори посилили терор проти місцевого населення.

Фактично, йдеться про етнічні чистки, оскільки зазнавши після поразок на полі бою, окупанти у паніці намагається помститися незламним українцям Північної Луганщини, які не змогли або не захотіли виїжджати з рідного краю світ за очі.

«Керовані колаборантами та сепаратистами рашисти просто тичуть пальцем у небо і хапають будь-кого, навіть якщо людина ніколи ніде не висловлювала проукраїнські погляди, а просто через певні родинні проблеми не змогла залишити місто. Росіяни з нашими місцевими зрадниками настільки тупорилі, що думають про те, хто і як здає їхні позиції. Проте свої позиції вони самі й здають. З інтернетом у місті зараз цілковита дупа, мобільний зв'язок виключно сепаратистів із "ЛНР". Ми всі чекаємо на звільнення і віримо у ЗСУ», – лунають сподівання з непідконтрольного Україні Старобільська.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мелітопольський ґауляйтер Євген Балицький продовжує справу свого прадіда-більшовика, причетного до Голодомору 1932-1933 років.

Читайте також:
Кримінал
Російські загарбники намагаються нашвидкуруч змінити національну ідентичність українського юнацтва на тимчасово окупованих територіях.
16 січня, 19:03
Опінії
Ще ніколи росіяни не були такі згуртовані навколо свого царя і своєї мети. Тепер цю мету знає весь світ – нищення України...
02 січня, 16:12
Кримінал
Колишній соратник узурпатора Віктора Януковича, а нині державний зрадник Євген Балицький плоть від плоті тих, хто його привів у цей світ.
05.10.2022, 07:00
Історія
Давно відомо: московитська окупація в наших містах виглядає як справжнісінька антиутопія. І смішно, і гидко, і люто...
11.07.2022, 08:18
Політика
Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.
28.06.2022, 18:23
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23.06.2022, 20:27