Росіяни прагнуть зробити в Україні «новорічний блекаут»

ВІЙНА
29.12.2022, 21:45
Росіяни прагнуть зробити в Україні «новорічний блекаут»

Кремль за будь-яку ціну хоче занурити нашу країну у цілковиту темряву, залишивши все цивільне населення без благ цивілізації.

Про це повідомили офіційній Facebook-сторінці Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Навіть попри надзвичайну ситуацію на аеродромі "Енґельс" у Саратовській області, куди вже тричі прилітали з "подарунками" вітчизняні БПЛА, росіяни воліють влаштувати нам ракетно-бомбове пекло 31 грудня – 1 січня.

«Російські терористи робитимуть усе, щоб до Нового року залишити українців без світла. У зв'язку із цим закликаємо допомагати нашим силам ППО та користуватися мобільним застосунком "єППО". За допомогою нього кожен українець може долучитися до протиповітряної оборони держави», – прокоментував ситуацію прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Водночас додамо, що тільки сьогодні, 29 грудня, силами Протиповітряної оборони України було знищено 54 російські крилаті ракети та 11 безпілотників іранського виробництва.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Збройних Силах України розповіли, як ресурсна федерація московії готується до масованих ударів.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
"Віцепрезиденту" Андрію Єрмаку і його ручному "яструбу" Олегу Татарову віднині буде важко впливати на вітчизняний контррозвідувальний орган.
вчора, 17:44
Політика
Як Україні позбавитися московських попів?
вчора, 16:21
Виміри
Як антимонопольний комітет дозволив компанії «Мегаполіс» скупити тютюнових дистриб’юторів в Україні?
вчора, 08:02
Виміри
Зеленський анонсував час відплати зовнішнім та внутрішнім ворогам.
27 березня, 13:05
Світ
На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.
22 березня, 16:29
Політика
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.
21 березня, 17:46