Розбомблений Музей Сковороди: росіяни бояться українського буття

ІСТОРІЯ
10 травня, 10:36
Розбомблений Музей Сковороди: росіяни бояться українського буття

Національні символи є тією опорою, на яких тримається колективна свідомість, а отже згуртованість уже дорослого народу.

Як показують останні події московити, крім іншого, не втрачають інтерес до війни з символами. І це підтверджує те, що наше протистояння має не так політичне, як екзистенційне підґрунтя.

Цьогоріч світова спільнота відзначатиме 300-річчя з дня народження визначного українського мислителя Григорія Сковороди. Рішенням 41-ї Генеральної конференції UNESCO подію включено до Календаря пам'ятних дат.

Широкий вияв уваги до української культурної спадщини спонукав агресора до прямого акту вандалізму під час запеклого протистояння на Слобожанщині. У ніч з 7 на 8 травня прямим влучанням ракети було знищено маєток XVII століття у Сковородинівці.

У його стінах жив і працював український філософ, а у наші дні там знаходився музей. Неподалік історичної будівлі розташовується місце поховання Григорія Сковороди.

Прямими атаками на об'єкти історичної спадщини ворог ставить собі за мету позбавити українську популяцію  особистісних рис та ідентичності. Адже символи є опорою, на яких тримається колективна свідомість нації.

Втім дії супостата приречені на безрезультатність. Однак за його намагання потурбувати віковічний спокій українського філософа ми неодмінно помстимося.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українська нація – це характер, воля, сміливість і повага, а у них – росіян у цілому – немає нічого святого.

Розбомблений Музей Сковороди: росіяни бояться українського буття_1
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Командування російських окупаційних сил віддало в оренду найманцям путінського кухаря Євгєнія Прігожина мінімум один штурмовик Су-25.
13 травня, 21:45
Історія
25 років тому було підписано "мирний договір" між ЧРІ та росією
12 травня, 16:40
Світ
До Сенату США внесли резолюцію про визнання росії державою-спонсором тероризму
11 травня, 13:25
Війна
Уродженець тимчасово окупованого Сватового Євген Семидоцький опинився у руках російських загарбників і терористів самозваної "ЛНР".
05 травня, 19:12
Війна
Ворожа диверсійно-розвідувальна група взяла у полон і завдала фізичного насилля водію обстріляного евакуаційного автобуса у Попасній.
01 травня, 22:05
Війна
Чим жорстокіше російські загарбники поводяться з українцями на окупованій території, тим частіше палатиме всередині самої федерації.
28 квітня, 08:18