Розквітлий після 2001 року тероризм став звичним явищем для більшості

СВІТ
12 вересня, 12:13
Розквітлий після 2001 року тероризм став звичним явищем для більшості
Фото: Google

11 вересня стався, мабуть, чи не найбільш нищівний удар по Західній цивілізації, цінності якої переглядаються й досі.

Таку думку з приводу чергової річниці авіатерактів на території США висловив на своїй сторінці у Facebook український громадський діяч Ігор Луценко.

Він стверджує, що від серії атак, організованих ісламістами з угруповання "Аль-Каїда", постраждала, перш за все, свобода, якою так пишаються в Америці.

«Захід радісно виступив у хрестовий похід проти самого себе. Захід втомився від власної свободи слова, від власних свобод у цілому, від верховенства права. Захід позбавили його найсильнішої зброї – моральної переваги, увігнавши у телевізійну паніку, що стала буденною», — наголосив Ігор Луценко.

Крім того, подібну ситуацію можна спостерігати й в Україні, де навіть після початку російської агресії весною-влітку 2014 року, громадянам продовжують втовкмачувати тези про ненасильницький опір внутрішнім і зовнішнім окупантам.

«Через півтора десятка років після тих трагічних подій в Америці, нам усім довелося побачити, що за словами про мир – огидна капітуляція перед злою силою, смерть не стільки фізична, скільки духовна. А Україна з досвідом боротьби 2004 та 2013/2014 років (до речі, як Білорусь зараз), так і не усвідомила своєї сили», — підсумував вітчизняний громадський діяч.

Розквітлий після 2001 року тероризм став звичним явищем для більшості_1
Читайте також:
Але офіційний Баку має більше підстав хотіти нової війни.
20 вересня, 15:10
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко скасував заборону на в'їзд в Україну російському співаку "Баста".
19 вересня, 08:59
Мир — це звільнення наших територій і людей від загарбників із РФ, а не визнання окупації.
14 вересня, 11:16
Кремль за жодних обставин не має втручатися у внутрішні справи свого сусіда, інакше наслідки цього будуть катастрофічними.
18 серпня, 11:49
Екстрадиція учасника бойових дій на Донбасі Вадима Альтмана до РФ суперечить усталеним дружнім грузинсько-українським відносинам.
15 серпня, 16:27
Усі дороги ведуть у Мінськ, і не дарма!
05 серпня, 10:08