Розміри вражають: у Туреччині відкрили новий штаб розвідки

СВІТ
08.01.2020, 12:51

В Національної розвідувальної організації Туреччини новий штаб.

Його відкрили в районі Анкари Етімесгут.

По периметру величезний комплекс огороджений триметровою бетонною стіною. Розміри його головної будівлі вражають.

В церемонії відкриття взяв участь президент Туреччини Реджеп Ердоган, повідомляють ЗМІ.

В липні минулого року Ердоган ознайомився з ходом будівництва комплексу. Турецький президент був проінформований про передові технології, які застосували під час будівництва центру розвідки.

Читайте також:
Світ
Дельта — це не шеврон і не емблема, а тип людини, я так вважаю. Рівень професіоналізму, який зовсім не видно зі сторони.
09 січня, 15:03
Війна
Спецслужби росії замовили убивство Дениса Капустіна та виділили на реалізацію злочину пів мільйона доларів.
01 січня, 15:46
Війна
Він працював на спецслужби Білорусі.
29.12.2025, 11:35
Війна
Контррозвідка Служби безпеки запобігла замовному вбивству офіцера Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
26.12.2025, 11:26
Війна
Андрій допомагає українській Службі безпеки, беручись за замовлення від російської ФСБ, а потім зриваючи його й видаючи спільників.
02.11.2025, 14:00
Війна
Унікальний фільм про оперативну роботу СБУ в Криму в 90-х роках.
19.10.2025, 16:00