Розпочалася боротьба за Ocean Plaza

Опінії
08.11.2023, 18:15
Розпочалася боротьба за Ocean Plaza

Хто отримає долю путінського олігарха Ротенберга?

Форбс пише про 5 претендентів на конфісковані у Ротенберга 66% Ocean Plaza ($200 млн).

  1. Вагіф Алієв - ну з ним все зрозуміло завжди був обкладинкою пітерських (все того ж Ротенберга). З цієї ж причини, він давним-давно банкрут, розпродає Парус з Республікою. Він не має коштів що запустити будівництво на Григоренка, на Лісовій та на Лівобережці (МВЦ). Якщо Ротенберг не дасть йому грошей, він не зможе брати участь.
  2. Хомутиннік — теоретично готовий, продав частку в Кернелі та Укрнафтобурінні, але його мучить банкова, тому не думаю що він реальний учасник, скоріше спаринг-партнер Васі Хмельницького (див. кейс приватизації Більшовика)
  3. Фіала — тут зрозуміло.
  4. Якийсь Андрій Журжий — відомий тим, що клепає і продає КІФ-ПІФ-КУАшки. Класичний фунт. Думаю фронтить Васю Хмельницького (реальний власник 33% Ocean Plaza, давній партнер Ротенберга).
  5. Андрій Іванов (морячок, у дівоцтві — Дірнбергер). Молодший партнер Хмельницького. Заявив, що формально не братиме участі

Тобто реальна бійка могла б бути між Фіалою та Хмельницьким.

Але є проблемка — мабуть, Фіала сподівається на зв'язки у Фонді держмайна, йому достатньо щоб 66% просто винесли на прозоро-аукціон. Питання в тому, що Федоришина (місценаглядач Умерова у ФДМУ) і всю його команду днями викинуть з фонду. Аукціону не буде. і Вася далі керуватиме Ocean Plaza без зайвих витрат.

Читайте також:
Опінії
Судді не хочуть толерувати розкрадання державних грошей чиновниками та водночас бути знаряддям чергової атаки на бізнес.
05 квітня, 16:46
Політика
Коломойський знов усіх переграЄ. Інтрига лише у тому, чи він це робить у змові з президентом або ж на зло йому?
22 березня, 18:49
Війна
Відповідно до рейтингу Forbes, Іван Саввіді та його родина володіють 1,7 млрд доларів — 71 місце серед російських олігархів.
13 лютого, 17:30
Опінії
Статки Ахметова під час кривавої війни зросли на 437 мільйонів доларів!
16 січня, 16:15
Кримінал
Електроенергію, яку отримало підприємство Коломойського, продали учасникам ринку, а отримані кошти вивели на рахунки закордонної компанії
11 січня, 17:42
Політика
Ахметов продовжує грабувати українців та скуповувати нерухомість за кордоном.
30.11.2023, 17:34