Розправа над Червінським

Опінії
21 червня, 16:04
Розправа над Червінським

У суді відкрилися ворота пекла – в них ми побачили москву…

Громадсько-політичний діяч і політолог

Вчора був емоційно дуже важкий день.

Таке враження, що влада раптово на всіх рівнях одночасно ухвалила для себе рішення, що в нас уже расєя, що з цим народом можна робити абсолютно все, що вже не треба нічого остерігатися й боятися.

Отака якась в їхніх головах точка неповернення. В день-два вклалося забагато абсолютно диких подій із зовсім різних сфер. У відео-сюжеті  розповім лише про одну сваволю, а тут ще згадаю про пару із найсвіжішого.

Кабмін забороняє громаді Києва підтримати колег із Чернігова й профінансувати зведення фортифікацій від дуже навіть імовірного наступу ворога.

Центральна недовлада сама укріплень не будує й реально не фінансує, тільки краде, але людям цю справу вже блокує. Чекає на новий прихід ворожих орд?

Одіозний помічник Сівковича, а нині зелений смотрящій за фінансами й податками Гетьманцев уже поділив законом увесь бізнес країни на підопічний білий (зелений) і чорний під поліцейсько-фіскальну й ТЦКашну сваволю.

А вчора ще й протягнув правку, що оті «біло-зелені» звільняються від обов’язку захисту України. Ми багато до чого звикли, але, щоб так відверто?!

Гобліни-охоронці Тищенка на вулиці міста Дніпра на очах у всіх накидаються на сім’ю добровольця військового, коли той у візку вивіз на прогулянку немовля. Били демонстративно, заламували, бо він посмів посперечатися із їхнім орком-бандитом, а за сумісництвом кумом Єрмака!

А особливо дико те, що Україна тепер уже расєя і в нас усе, як там у старших таваріщєй, продемонстрували сьогодні диким свавіллям проти Романа Червінського в кіровоградському райсуді міста Кропивницького.

Так, там справді відкрилися ворота пекла і в них ми побачили москву, проти якої героїчно борються ЗСУ і яку вже остаточно тут добудовує ця влада.

Читайте також:
Світ
Попередні періоди надлишкових потужностей у комуністичному Китаї призвели до втрати робочих місць американців. А ще, до закриття низки фірм.
12 липня, 19:22
Опінії
Процес відбудеться у закритому режимі. Тобто без допуску родичів, представників громадськості та преси.
09 липня, 16:05
Опінії
Відповідь на поставлене питання рівночасно складна й очевидна. Ба більше: вона глибока і комплексна, тому просто не буде.
02 липня, 07:13
Позиція
Україна здригається від проявів діяльності нелегітимного і його регента.
20 червня, 10:42
Політика
Рішення про створення військової поліції у першому читанні підтримали 247 депутатів.
19 червня, 15:35
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
13 червня, 06:10