Розпуск чи ні? — На Запорізьку міську раду може чекати доля Карлівської

ПОЛІТИКА
27 липня, 08:52
Розпуск чи ні? — На Запорізьку міську раду може чекати доля Карлівської
Фото: Facebook

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Відповідну інформацію мер особисто виклав на своїй публічній сторінці у Facebook, передає аґенція "Останній Бастіон".

Головною причиною звернення, за словами Буряка, є факт постійного іґнорування депутатами сесій орґану місцевого самоврядування.

«Більше ніж місяць представники "Слуги народу", ОПЗЖ, "Європейської Солідарності", "Нової політики" та "Партії Шарія" не приходять на засідання, а отже, не виконують норми Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", який зобов’язує їх брати участь у пленарних засіданнях для розгляду соціально важливих питань. Разом із тим, відмова від виконання своїх обов'язків є підставою для дострокового припинення повноважень депутатів», — написав міський голова.

Володимир Буряк додає, що жителі Запоріжжя чекають на відповідну реакцію вітчизняного парламенту, бо наразі понад 700-тисячне місто знаходиться у заручниках тих, хто ніяк не награється в політику.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чиновники Карлівки Полтавського району продовжують працювати попри розпуск і перевибори міської ради.

вибір редакції
Читайте також:
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29 липня, 13:40
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06 липня, 07:01
Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.
11 червня, 11:46
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05