Розпуск чи ні? — На Запорізьку міську раду може чекати доля Карлівської

ПОЛІТИКА
27.07.2021, 08:52
Розпуск чи ні? — На Запорізьку міську раду може чекати доля Карлівської
Фото: Facebook

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Відповідну інформацію мер особисто виклав на своїй публічній сторінці у Facebook, передає аґенція "Останній Бастіон".

Головною причиною звернення, за словами Буряка, є факт постійного іґнорування депутатами сесій орґану місцевого самоврядування.

«Більше ніж місяць представники "Слуги народу", ОПЗЖ, "Європейської Солідарності", "Нової політики" та "Партії Шарія" не приходять на засідання, а отже, не виконують норми Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", який зобов’язує їх брати участь у пленарних засіданнях для розгляду соціально важливих питань. Разом із тим, відмова від виконання своїх обов'язків є підставою для дострокового припинення повноважень депутатів», — написав міський голова.

Володимир Буряк додає, що жителі Запоріжжя чекають на відповідну реакцію вітчизняного парламенту, бо наразі понад 700-тисячне місто знаходиться у заручниках тих, хто ніяк не награється в політику.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чиновники Карлівки Полтавського району продовжують працювати попри розпуск і перевибори міської ради.

Читайте також:
Політика
Члена Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Михайла Ланьо таємним голосуванням обрали головою Мукачівської районної ради.
02.07.2022, 21:55
Війна
Окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів та підготовці до відновлення наступальних дій
28.03.2022, 14:15
Політика
Депутати Запорізької міської ради підтримали петицію, ініційовану місцевими патріотами, про встановлення пам'ятника Великому Кобзарю.
01.10.2021, 07:59
Полтава
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29.07.2021, 13:40
Економіка
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06.07.2021, 07:01
Новини
Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.
11.06.2021, 11:46