Розпуск чи ні? — На Запорізьку міську раду може чекати доля Карлівської

ПОЛІТИКА
27.07.2021, 08:52
Розпуск чи ні? — На Запорізьку міську раду може чекати доля Карлівської
Фото: Facebook

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Відповідну інформацію мер особисто виклав на своїй публічній сторінці у Facebook, передає аґенція "Останній Бастіон".

Головною причиною звернення, за словами Буряка, є факт постійного іґнорування депутатами сесій орґану місцевого самоврядування.

«Більше ніж місяць представники "Слуги народу", ОПЗЖ, "Європейської Солідарності", "Нової політики" та "Партії Шарія" не приходять на засідання, а отже, не виконують норми Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", який зобов’язує їх брати участь у пленарних засіданнях для розгляду соціально важливих питань. Разом із тим, відмова від виконання своїх обов'язків є підставою для дострокового припинення повноважень депутатів», — написав міський голова.

Володимир Буряк додає, що жителі Запоріжжя чекають на відповідну реакцію вітчизняного парламенту, бо наразі понад 700-тисячне місто знаходиться у заручниках тих, хто ніяк не награється в політику.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чиновники Карлівки Полтавського району продовжують працювати попри розпуск і перевибори міської ради.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У прифронтових населених пунктах, які перебувають під постійними російськими обстрілами, досі залишаються тисячі цивільних громадян.
вчора, 14:54
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
27 лютого, 08:23
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09
Війна
Від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!
19 лютого, 19:20
Полтава
«Зелені» ямщики продовжують пасти задніх, поки інші міста і села області допомагають нашим захисникам. Ганьба і сором полтавській владі!
15 лютого, 19:20