Розвідка Британії описала тактику боїв за дельту Дніпра

СВІТ
08.02.2023, 13:17
Ілюстративне фото: Форсування
Ілюстративне фото: Форсування

Малоймовірно, що росія намагатиметься форсувати Дніпро штурмом

З того часу, як росія відвела свої сили із західного берега Дніпра в листопаді 2022 року, на складній мережі островів і водних шляхів, які складають дельту Дніпра (Херсонщина), тривали бойові дії та розвідка. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії, інформує медіа агенція Останній Бастіон.

«російські війська майже напевно використовували малі човни, щоб спробувати зберегти присутність на ключових островах. Україна неодноразово успішно використовувала далекобійну артилерію для нейтралізації російських аванпостів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обидві сторони, ймовірно, також розгорнули невеликі групи на Кінбурнській косі, яка контролює затоку Дніпра. Крім того, обидві сторони прагнуть зберегти присутність у цих районах, щоб контролювати морський доступ до стратегічно важливої річки та попереджати про будь-які спроби їхніх супротивників розпочати великий напад через річку.

Розвідка Британії описала тактику боїв за дельту Дніпра фото 1

«Малоймовірно, що росія намагатиметься форсувати Дніпро штурмом: швидше за все, це буде надзвичайно складно та дорого», – зазначили в розвідці.

Читайте також:
Світ
Заокеанський популіст, який подав приклад Володимиру Зеленському, готовий торгувати чужою власністю. Спершу продасть Україну, затим Європу.
12 квітня, 19:23
Світ
Підлеглі ніколая патрушева і сєргєя наришкіна спецслужбісти повертаються на Захід. У їхньому багажу є все: від отруйних газів до вибухівки.
22 лютого, 14:54
Війна
Теперішні російські загарбники майже не відрізняються від своїх попередників-більшовиків. Методика винищення українців лишилася незмінною.
18 лютого, 12:06
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ посилює свою протиповітряну оборону у Криму. На півострів звозять спеціальну техніку.
03.12.2023, 20:22
Війна
ЗСУ мають перевагу в далекобійній артилерії та високоточних ударах
08.08.2023, 13:45