Розвідка назвала кількість окупантів, готових здатися у полон

ВІЙНА
18.12.2022, 14:18
Розвідка назвала кількість окупантів, готових здатися у полон

Окупанти користуються інформаційними ресурсами проєкту «Хочу жить»

Інформаційними ресурсами українського державного проєкту «Хочу жить», який дає можливість для окупантів здатися в полон, скористалися понад 1,2 млн осіб, більшість із яких на території рф. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на представника пресслужби Головного управління розвідки Міноборони України Андрія Юсова в ефірі телемарафону.

«Понад 1 мільйон 200 тисяч людей – це ті люди, які скористалися інформаційними ресурсами проєкту «Хочу жить». З них левова частка – це люди, які перебувають на території так званої російської федерації. Це поки що не прямі звернення, але це люди, які вивчають для себе або для своїх рідних можливість зберегти життя у кривавій несправедливій війні окупантів путіна проти України», – сказав Юсов.

Він повідомив, що щодня на гарячу лінію, в чат-бот та через інші контакти до проєкту звертаються понад 100 осіб.

«Результати є, і вони вагомі, які стосуються й окремих рашистів, які здаються в полон, і цілих підрозділів, і це не лише рядові, але й офіцерський склад. Хоча найбільшу активність проявляють, безумовно, частково мобілізовані. Це люди, які взагалі не розуміють, що їм робити на війні в Україні й для чого вони тут опиняються», – розповів представник ГУР.

Український державний проєкт «Хочу жить» покликаний допомогти військовим армії рф безпечно здатися в полон українським Збройним силам. Росіянам гарантують утримання згідно з нормами Женевських конвенцій. 

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Черговий обмін військовополонених дозволив повернути додому 87 оборонців Маріуполя, а також 43 воїни із Донецького і Луганського напрямків.
07 березня, 19:03
Війна
У Чернігівській області відбувся обмін полоненими, в межах якого Україна повернула з російського полону низку захисників Маріуполя
22.09.2022, 10:20
Опінії
Отже, далі, ми вже в Офісі Президента. Ми + вони. Чекаємо на зустріч.
18.10.2021, 13:25
Опінії
Про результати акції рідних і близьких українських полонених та зниклих безвісти на Донбасі
14.10.2021, 13:05
Війна
До погодження дорожньої карти реалізації мінських угод у Тристоронній контактної групи (ТКГ) обмін полоненими на Донбасі неможливий.
19.11.2020, 20:05