РПЦ-ФСБ оголосило Україні «священний джихад»

Опінії
03 квітня, 13:47
РПЦ-ФСБ оголосило Україні «священний джихад»
Фото: Facebook

Заокеанські євангелісти-сіоністи та ватиканський клір мають засудити псевдоправославну гідру Кремля. Всі священні війни завершуються погано.

Журналіст, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Перепрошую, але я коротко щодо російської церки і нещодавнього документу, де «СВО» назвали (прости Господи) «священною війною». Те, що ще рік тому було дурью навіженого Охлобистіна, стало загальним правилом для російської Церкви.

Іронія у тому, що «священна війна» — термін, взагалі чужий православній традиції взагалі. Не те, що виключає війни як такі, але вважає їх скоріш вимушеною необхідністю самозахисту.

«Священна війна» — це щось на кшталт «Священне прибрання».

Ну, й на додаток офіційна фіксація твердження кремлівського режиму, що після завершення горезвісної «СВО» Україна має увійти у виключну зону впливу росії. Це твердження Церкви, про всяк випадок нагадаю.

Що ж, я вважаю, що це дуже добре і щиро вдячний патріарху Кіріллу. Він уже вкотре таке робить: слухняно бере під козирьок там, де це призводить до втрати позицій його церкви, що формувалися сторіччями.

Це невимовний козир усім опонентам РПЦ (насправді ж філії ФСБ у рясах — прим. ред.) у світі та неймовірної сили удар, не скажу куди, всім її адвокатам. Фактично, на весь світ проголошена і патріархом підписана абсолютно протилежна православній традиції єресь.

Після цього навіть найлояльнішим симпатикам РПЦ в інших помісних Церквах бракуватиме аргументів. А у США тільки-тільки почали розгортати лобістську кампанію щодо питання, як «в Україні переслідують християн» і як її вести далі, якщо РПЦ в одноголосному порядку проголосила, що: «Завоювання України є справою священною».

Коротше, це постріл собі в обидні ноги з кривої двостволки, хай продовжують у тому ж дусі. А тим часом митрополит Онуфрій поминає на літургіях патріарха Кірілла після оголошення ним «СВО» священною війною.

Мені здається, залишився лише один важливий крок — зробити це темою обговорення міжнародної спільноти. Достатньо широко, щоб уже не виникало питань про «переслідування християн в Україні».

Після цього Онуфрій і вся «УПЦ МП» може йти за вказаними адресами. В мене є декілька.
Читайте також:
Політика
У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.
12 квітня, 21:45
Політика
Починаючи з кінця XIX століття у США сформувався кістяк так званого «тіньового уряду». Це не «deep state», а секта, яка працює на сіоністів.
28 березня, 19:36
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26.11.2023, 17:10
Позиція
Московський патріархат вперше від XVII століття може бути вигнаний з України.
11.10.2023, 07:59
Кримінал
Після 24.II.2022 вітчизняні спеціальні служби вивели на чисту воду безліч чортів у рясах. Вони свідомо працювали на окупантів із РФ.
04.10.2023, 20:04