Рука Голобородька судівську руку грошима миє

Опінії
15.11.2021, 11:12
Рука Голобородька судівську руку грошима миє
Фото: 24 Канал

Офіс Зеленського відверто користується послугами безчесних і заплямованих юристів із команди президента-втікача Віктора Януковича.

Політолог

Днями низка проросійських ресурсів написали, що Україна подала запит на екстрадицію Костянтина Жеваго з Великої Британії. Подали, чи не подали – питання технічне; просто і в історії з Жеваго є чому повчитися засад нашої української політики.

Жеваго – чи то олігарх, чи то напіволігарх, досить заможний і впливовий свого часу продав телеканал "Еспресо" Арсенію Яценюку та Арсену Авакову, а з Петром Порошенком профінансував відновлення частини центру Києва після Майдану. (Колись Порошенко обіцяв в ході протестів відновити всю викорчувану бруківку в центрі міста за добу).

Словом, людина безпосередньо близька до минулої влади. За деякими даними, наразі проживає на території Ґібралтару.

Хвилюютя тут, як завжди, не особисті проблеми Жеваго – гроші на адвокатів і медійку він, звісно ж, зможе знайти. У цій справі забагато інтересу влади, і навіть сам Володимир Зеленський колись передавав Жеваго "привіти" з натяками, мовляв, коли той вже повернеться до України, аби вдягнути на нього кайданки.

Оказія ще й у тому, що доганяють Жеваго за розтрату коштів його ж банку "Фінанси та кредит", який видавав кредити юрособам через які кошти вкладників виводилися вдалечінь без можливості повернення. Схему "ПриватБанку" не нагадує нікому?

Чомусь там такого руху у справах немає і близько! Рішення про заочний арешт Жеваго у 2020 році виносила суддя Печерського суду Світлана Волкова, яку вже звільняли з судової гілки після Майдану і повернули у 2019 році завдяки тому самому Андрію Портнову.

Тому ж, хто і збирав для Віктора Януковича судову систему для тиску на протестувальників.

Пані Волкова виносила не просто якісь неправосудні рішення щодо активістів – у 2014 році вона відпустила з під варти командира роти "Беркуту", який втік до РФ. А у 2019 році Волкова прийняла судове рішення на користь Портнова, за яким він нібито перебував останні 5 років в Україні, хоча реальність свідчила про зворотне.

Врешті, рік тому восени 2020 року суддя Волкова прийняла рішення на користь нашого улюбленого російського шпигуна Андрія Деркача у справі проти компанії "Burisma", де ті вимагали спростувати наклеп проти себе. Другий суд проти "Burisma" Деркач, до речі, виграв там само у Печерському суді де Волкова працює разом з іншими суддями орбіти Портнова. 

Ось так подивишся телевізор, погортаєш сторінки медіа – президент нібито воює з судовою гілкою. Причому нібито саме з тією частиною її яка смердить Портновим і ось таким "рішаловом."

Західні ж посольства аплодують, так їх, правильно. Аж тут бах, і на практиці "привіти" Зеленського йдуть рука об руку з судовими рішеннями тих, хто "руйнує судову реформу" і пульт керування цією операцією з руйнування нібито не знаходиться в Офісі Президента, де за судовий блок відповідає ніхто інший, як адвокат Портнова Андрій Смірнов.

І ось виходить: коли треба, "портновські" валять реформу нібито вночі й тихо аби президент не бачив, а коли треба – ось вам і готові рішення, і ось Офіс Зеленського синхронно давить Жеваго разом з суддями на яких клейма ніде ставити. І не тільки рішення проти Жеваго, але і на користь Деркача!

А рік назад якраз була гаряча фаза війни Зеленського з КСУ. В якій, раптово, його позицію підтримав ексглава КСУ Шевчук, якому так само у 2019 році намагалися допомогти відновитися на цій посаді судді Портнова і наш улюблений ОАСК.

У Шевчука навіть були спільні ефіри з Лещенком, Шабуніним і іншими борцями з ворогами судової реформи. То як, чи в ту сторону вони воюють?

Чи в Офісі Президента раз на ц тижні змінюють політичний курс і то стріляють, то милують. Якщо дуже треба, але не можна – то можна, говорить давнє прислів'я з соцмереж зразка 2010-х років.

Двоголова гідра професійних і не дорогих антикорупціонерів типу Лещенка і "рєшал" судових "тємок" типу Смірнова зовсім не випадково опинилася під одним зеленим дахом.
Читайте також:
Опінії
Відсторонення кількох високопосадовців з уряду України у вівторок після звинувачень у корупції надало цим занепокоєнням нову гостроту
вчора, 11:25
Опінії
Навздогін попередній нашій подачі про брехуна з тими ж яйцями заувага про строкатість життя, суспільства і яєць
вчора, 10:25
Світ
До України прибули інспектори з метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні.
вчора, 09:25
Опінії
Після скандалу із закупівлями Міноборони вирішило перейти на закупівлю "раціонів", щоб не показувати ціну за одиницю продуктів
27 січня, 18:15
Новини
Прибуття аудиторів до Києва має "підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні"
27 січня, 17:25
Політика
Сьогодні корумпований «особіст» із одеської митниці передає свій кримінальний досвід поліції Полтавщини.
27 січня, 14:05