Руслан Бірюков: поліція розкрила 24 із 37 злочинів проти пенсіонерів

02.08.2016, 20:02
Руслан Бірюков: поліція розкрила 24 із 37 злочинів проти пенсіонерів

З початку 2016 року на території Полтавської області скоєно 37 розбійних нападів, вчинених відносно самотніх літніх людей. У 24 випадках поліції вдалося встановити нападників та розкрити злочини. До прикладу, за аналогічний період минулого року зафіксовано 13 таких правопорушень. 12 із них правоохоронцями розкриті. Про це зазначив заступник начальника ГУ Національної поліції у Полтавській області Руслан Бірюков на прес-конференції щодо роботи обласної поліції за перше півріччя.


Бірюков звернув увагу на посилення заходів, націлених на захист перед- і пенсійної категорії населення, особливо літніх людей, що проживають самостійно та у віддалених населених пунктах. Заступник голови порадив взяти під опіку дану категорію громадян, особливо у віддалених невеликих селах органам місцевої влади та самоврядування, громадським організаціям, підприємцям, максимально посприяти встановленню у населених пунктах камер відеонагляду.
Громадянам, чиї батьки проживають окремо самостійно поліцейський порадив дбати про їх безпеку: налагодити тісний контакт з сусідами, полагодити або встановити якісні замки, встановити навіконні решітки.

– Також слід пояснити стареньким елементарні правила безпеки та якнайчастіше підтримувати з ними зв'язок. У разі виникнення найменшої підозри щодо протиправних зазіхань на вразливу категорію осіб, негайно телефонуйте до поліції на єдину безкоштовну цілодобову лінію «102», – Бірюков.

Нагадаємо, всього за за перше півріччя 2016 року до органів поліції Полтавщини від громадян надійшло 110 тис. 581 заяв, повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інші події.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 20 тис. 477 кримінальних правопорушень.


Читайте також:
Наразі видавці збирають спогади про «Лісника».
вчора, 09:08
Нову краєзнавчу книгу і мапу Слобідської України презентували у Сумському державному університеті.
17 січня, 10:10
Історія аналітика ЦРУ, який з'ясував ядерний потенціал СРСР у період холодної війни.
16 січня, 13:10
Основною темою робіт митця є рідне місто.
11 січня, 12:32
Такими, що регулярно читають книги, називає себе лише 43% українців.
09 січня, 09:30
"Записки кубанського партизана" Андрія Шкуро мають з'явитися наприкінці січня.
08 січня, 10:10