Рятувальна бригада Миргорода провела командно-штабні навчання

ПОЛТАВА
24.10.2019, 06:45
Рятувальна бригада Миргорода провела командно-штабні навчання

На території Миргородського комунального підприємства "Спецкомунтранс" співробітники місцевої територіальної ланки Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області організували командно-штабні навчання.

Відповідний фотозвіт опубліковано на сайті Миргородської міської ради. Повідомляється, що мета заходу — перевірити готовність бригади рятувальників до дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

У навчаннях залучені надзвичайники міської ланки ДСНС та кілька одиниць спецтехніки. Зазначається, що бригадою рятувальників у ході проведення командно-штабного тренування відпрацьовано злагодженість особового складу щодо спільної взаємодії з цивільним населенням, а також практику та навички у разі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.


Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
вчора, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07