Рятувальникам ДСНС Полтавської області виділено три нові машини марки FORD

ПОЛТАВА
29 жовтня, 11:19
Нові машини для рятувальників
Нові машини для рятувальників

В рамках державної програми для ДСНС закуплено 80 машин. 3 машини незабаром отримає Полтавська область.

ДСНС України отримало 80 спеціальних аварійно-рятувальних машин. Усі машини - легкого типу САРМ-Л на загальну суму 279 мільйонів 800 тисяч гривень. Автомобілі закуплені в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Спецмашини на базі шасі FORD RANGER призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

На церемонії отримання 27 жовтня голова ДСНС України Микола Чечоткін сказав, що отримані в минулому році 98 одиниць спеціальної аварійно-рятувальної техніки за 9 місяців 2020 року понад 600 разів залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, у результаті чого було врятовано більш ніж півтисячі осіб.

“Кожна така машина — це ще одна можливість зберегти здоров’я та життя людей на автошляхах України ”, — підкреслив Голова ДСНС.

Як повідомили у пресцентрі ГУ ДСНС у Полтавській області, кожен автомобіль укомплектований усім необхідним обладнанням. А саме: гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, розжим, домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням.

Отримана техніка буде розподілена між регіональними управліннями ДСНС для швидкого та ефективного реагування на ДТП, зокрема, на автошляхах державного значення. Зокрема, на Полтавську область розподілено 3 машини. Наразі обласне управління ДСНС чекає їх фактичного отримання.  

Читайте також:
Вогнеборці Карлівки загасили займання, яке виникло всередині обладнання для стабільного обдування зерна у великих обсягах.
16 листопада, 11:13
Три спецмашини дістануться підрозділам рятувальників у Полтаві, Миргороді та Великій Багачці.
09 листопада, 15:25
У Луганській області піротехнічні бригади обстежили низку територій у Попаснянському і Новоайдарському районах.
22 жовтня, 13:07
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
30 вересня, 08:45
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00