Рятувальники нагадали правила безпеки в ході проведення профілактичних рейдів

ПОЛТАВА
20.10.2014, 08:05
Рятувальники нагадали правила безпеки в ході проведення профілактичних рейдів

Аби нагадати жителям області правила пожежної безпеки у побуті та застерегти про небезпеку спалювання сухої трави чи листя поблизу власного господарства, лісового масиву чи сільськогосподарського угіддя, співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області щодня проводять рейди під час яких здійснюють профілактичні бесіди із населенням та роздають пам'ятки про дотримання правил пожежної безпеки.

Подібний рейд пройшов днями у смт. Чорнухи під час якого рятувальники розповіли мешканцям районного центру про оперативну обстановку, пов'язану із пожежами, роз'яснили вимоги пожежної безпеки та нагадали правила і способи гасіння пожежі.

Вогнеборці наголошують, що основне завдання яке вони ставлять перед собою, проводячи подібні профілактичні заходи, це - попередження сумних наслідків недбалого ставлення людей до власної безпеки.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області нагадує: аби уникнути пожеж необхідно дотримуватися правил безпеки.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті. Не перевантажуйте електромережу, слідкуйте за справністю пічного та газового опалення. Однією з найпоширеніших причин є необережне поводження з вогнем під час паління у ліжку. Тож пам’ятайте, що така згубна звичка може закінчитися великою трагедією.

Ніколи не підпалюйте суху траву. Якщо ви побачите, як це роблять інші, постарайтеся їх зупинити. Не кидайте в траву непогашені сірники та недопалки, так як це може стати причиною пожежі. Якщо ви виявили пожежу на початковій стадії - наприклад, невелике загорання трави чи лісової підстилки - постарайтеся загасити його самі.

Але не ризикуйте життям ліквідовуючи самотужки велику пожежу! Краще негайно зателефонуйте за телефоном «101», повідомте про пожежу та розкажіть як до неї проїхати.


Читайте також:
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10