Саакашвілі: чому на лаві підсудних Садовий, а не Труханов?

ПОЛІТИКА
01.12.2019, 06:17
Зустріч Труханова та Садового
Зустріч Труханова та Садового
Фото: Думская

Міхеіл Саакашвілі виступив на підтримку мера Львова Андрія Садового.

Свою позицію він озвучив на сторінці Facebook.

На думку Саакашвілі, справа проти Садового виглядає безглуздо на тлі того, що лишається безкарним мер Одеси Геннадій Труханов.

Підкресливши те, що вважає здобутками мерства Садового, Саакашвілі написав: «Я люблю Одесу. Вулички старого міста, архітектуру, її неповторний колорит, платани, старовинні мостові, присмак моря в повітрі — це все робить її унікальною. Потенційно Одеса в плані туризму легко заткне за пояс будь-яке місто України, але, на жаль, тільки потенційно. Тому що фактично — Одеса в руїнах. Тому що в Одесі мерія — це місце бандитського сходняка, а мер — звичайний кримінальник з 90-х. Тому що в сьогоднішній Одесі стало нормою знищувати історичний центр і руйнувати пам'ятники архітектури, будувати на міських пляжах висотки, і торгові центри в міському саду. Таке б ніколи не могло статися у Львові. Тому що у Львові мер — Садовий, а мер Одеси — кримінальник Труханов».

«Якщо Андрій Садовий порушив закон, звичайно, його провину або невинність повинен довести суд. Але садити на лаву підсудних найуспішнішого мера країни, в той час як в САП припадає пилом кримінальна справа на бандита і сепаратиста Труханова це плювок в обличчя правосуддю!» – додав Саакашвілі.  

Читайте також:
Політика
Сьогодні Верховна Рада проголосувала за включення в порядок сесії законопроекту № 5369 про ліквідацію ОАСКу.
01.06.2021, 16:45
Політика
Одеський апеляційний суд виправдав Сергія Стерненка та Руслана Демчука за двома іншими статтями.
31.05.2021, 19:19
Світ
Валерію Матвєєву загрожує до трьох років ув'язнення.
26.03.2021, 15:35
Політика
Ще одному з підозрюваних "в організації масових заворушень" вручили підозру.
23.03.2021, 15:56