Сачко: ««Ворскла» провела два різних тайми»

ПОЛТАВА
11.09.2016, 19:29

Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко поділився враженнями з приводу домашньої перемоги над «Волинню» (2:1).

Наставник полтавців наголосив на тому, що його команда провела два різних тайми. У першій половині гри «Ворскла» діяла не так активно, як цього жадав тренерський штаб.

– Перший тайм був не такий жвавий та агресивний, як би ми того хотіли. У перерві попросили додати в атакувальних діях, і почала з’являтися гострота біля воріт суперника. Гол назрівав, вважаю, що перемогли заслужено – завершив цим свій післяматчевий коментар наставник полтавців.

За його словами, не можна зараз вимагати чогось надзвичайного, бо увесь чемпіонат рівний.

–Ви вимагаєте, аби «Ворскла» обігрувала на одній нозі усі команди. Такого не буде, оскільки увесь чемпіонат зараз рівний, за винятком двох клубів. Тому, казати, що команда в кризі – зайве. Ми програли лише одного разу. Пропускаємо ледь не найменше голів серед усіх команд. Що стосується якості гри –по ходу чемпіонату перебудовуємося. Не завжди все виходить, але працюємо. Ніякої кризи немає, але команда отримала важкий удар – ми не пройшли «Локомотіву». Але зараз не хочу згадувати про це – резювував Сачко.

Нагадаємо, «Ворскла» обіграла луцьку «Волинь» з рахунком 2:1. Ця перемога стала другою поспіль для полтавців після 5-матчевої серії без перемог. Наступною грою для «біло-зелених» стане домашнє протистояння з донецьким «Шахтарем», яке пройде вже наступних вихідних.

Безпілотні літальні пристрої із додатковим обладнанням поїхали на передову. Завдяки їм фронтовики ефективніше знищують ворога.