Самогубство вокаліста The Prodigy: організатори UPark вже шукають заміну британцям (ЕКСКЛЮЗИВ)

СВІТ
05.03.2019, 08:32

Вчора, 4 березня, всіх фанатів британського гурту The Prodigy наздогнала жахлива звістка: лідер гурту, вокаліст Кіт Флінт завершив життя самогубством. "Останній Бастіон" згадав про те, що влітку колектив мав виступати на київському фестивалі UPark 2019, і тому зв'язався з організаторами виступу - лише так можна дізнатись певні деталі.

Отже, нас цікавило одне питання: хто саме замінить The Prodigy на столичному концерті. Власне, організатори могли на нього й не відповідати - згідно чинного законодавства, приватні установи не зобов'язані надавати журналістам таку інформацію. Також ми розглядали варіант із відсутністю заміни британців: пересування сет-листів інших виконавців могло дозволити керівництву економно заповнити отриманий час. Відповідь організаторів UPark була лаконічною, але інформативною: озвучений нами другий варіант точно виконаним не буде. Фанатів точно чекає повноцінна заміна The Prodigy; хто це буде, сказати важко - наразі ведуться переговори.

Раніше представники UPark вже коментували ситуацію. Вони заявили, що перебувають у стані шоку та зв'язались із менеджментом британського колективу, аби уточнити певні деталі щодо виступу, який вже не відбудеться ніколи. The Prodigy виступали в Україні шість разів: у 1998, 2006, 2009, 2013, 2015 та 2017 роках.

Нагадуємо, Кіт Флінт загинув у віці 49 років. Його тіло було знайдене у Ессексі, де музикант мав власне житло. 

Читайте також:
Мільйони поляків вживають воду, на варті якості якої стоять мідії.
вчора, 16:50
Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.
вчора, 10:46
Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.
24 травня, 11:20
Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.
23 травня, 12:34
Корінні американці зі штату Оклагома, які врятували мешканців Ірландії від голоду, тепер самі опинилися на межі виживання через коронавірус.
22 травня, 16:50
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56