Санкції проти Росії необхідно зберігати, поки триватиме окупація українських земель, – польський президент

22 листопада, 06:30
СВІТ
Санкції проти Росії необхідно зберігати, поки триватиме окупація українських земель, – польський президент

Доки триватиме окупація українських земель, Росія повинна перебувати під тиском санкцій.

Про це під час візиту до Литви заявив президент Польщі Анджей Дуда, повідомляють польські ЗМІ.

«Ми з (литовським. – ОБ) президентом не маємо жодних сумнівів, що санкції слід зберігати, оскільки це пов'язано з окупацією українських земель», – сказав президент Дуда.

«Це ситуація, з якою ніхто з нас у сучасній Європі не може миритися, і ми не повинні змиритися, тому що немає нічого гіршого, ніж змінювати кордони в сучасній Європі силою», – додав він.

Окрім антиросійських санкцій президент Польщі обговорив зі своїм литовським колегою Ґітанасом Науседою розвиток добросусідських узаємин, зокрема з опертям на спільні сторінки історії.

Читайте також:
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30
Міністр оборони Естонії Юрі Луйк стурбований тим, як деякі очільники країн-учасниць НАТО намагаються відбілити агресивну зовнішню політику РФ.
03 грудня, 14:40