САП просить конфіскувати будинок і землю голови села на Закарпатті

КРИМІНАЛ
22.11.2024, 16:42
САП просить конфіскувати будинок і землю голови села на Закарпатті

САП подала позов про визнання необґрунтованими активами житловий будинок загальною площею 242 кв. м та землю під ним.

Вищий антикорупційний суд розгляне позов про цивільну конфіскацію нерухомості голови Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Володимира Химича вартістю понад 2,6 млн грн.

Про це йдеться в рішенні ВАКС від 19 листопада, повідомляє «Слово і діло».

Як вказується, Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала позов про визнання необґрунтованими активами житловий будинок загальною площею 242 кв. м та землю під ним площею 0,0611 га дружини Химича, які розташовані в Мукачевому. САП просить стягнути з них 2,63 млн грн. Також прокуратура у забезпечення позов просила накласти арешт на нерухомість.

«Заяву прокурора САП про забезпечення позову за цивільним позовом до (Володимира та Маріанни Химич – ред.) про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення у дохід держави – задовольнити. Накласти арешт на активи, які є предметом спору та перебувають у власності (Маріанни Химич – ред.), а саме: житловий будинок; земельну ділянку загальною площею 0,0611 га», – йдеться в рішенні.

Також ВАКС призначив засідання у справі на 12:00 17 грудня.

 

Читайте також:
Політика
Ексвисокопосадовець БЕБ заявив, що йому подарували 4 годинники Rolex за 3 млн ₴ і що він знайшов у сейфі покійного батька € 580 тис.
15 березня, 09:05
Кримінал
Знайшли автівки й нерухомість на понад 3 млн грн.
12 березня, 13:17
Політика
Стали відомі нові епізоди у справі голови Держфінмоніторингу Філіпа Проніна.
12 березня, 10:26
Кримінал
Суд виніс вирок експосадовцю Міноборони Віталію Гайдуку.
11 березня, 11:05
Кримінал
Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
10 березня, 17:17
Кримінал
Андрій Українець підозрюється у корупції під час будівництва укриттів для літаків.
09 березня, 12:46