Саудівську Аравію відвідав відомий американський вчений-футуролог

СВІТ
03 липня, 23:46
Саудівську Аравію відвідав відомий американський вчений-футуролог
Фото: google

Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.

Відомий фізик, автор бестселерів і телеведучий, професор Мічіо Каку відвідав флагманський проект NEOM THE LINE у Саудівській Аравії, щоб побачити, як будується місто майбутнього.

У супроводі виконавчого директора міського дизайну NEOM Тарека Каддумі, виконавчого директора THE LINE Джайлза Пендлтона та старшого архітектора та міського планувальника NEOM Салви Алкудаїрі – професор Каку відвідав будівельний майданчик у NEOM та виставку THE LINE в Ер-Ріяді.

Під час свого виступу професор Каку сказав, що THE LINE може допомогти впоратися з традиційними міськими проблемами, пов’язаними з трафіком, забрудненням, нерівністю та перенаселеністю.

THE LINE — унікальне місто, що простягається на 170 кілометрів, від епічних гір NEOM через пустельні долини до Червоного моря. Дзеркальний архітектурний шедевр висотою 500 метрів та завширшки 200 метрів. Це переосмислить концепцію міського розвитку та те, як виглядатимуть міста майбутнього.

Читайте також:
Світ
Турецький лідер виступив із щорічним посланням до парламенту країни. З високої трибуни Реджеп Тайїп Ердоган засудив Біньяміна Нетаньягу.
29 листопада, 12:55
Економіка
Суспільство Турецької республіки виявилося дійсно солідарним із пригнобленими палестинцями. Сіоністи оголосили про «неминучу помсту».
27 листопада, 10:09
Світ
Екоактивістка Ґрета Тунберг знову виступила проти Ізраїлю та закликала "роздавити сіонізм". Акція відбулася у Швеції.
27 листопада, 06:45
Світ
Серед країн, що підтримали резолюцію, — Україна, Франція, Польща, Литва, Естонія, Німеччина, Іспанія та інші. Проти: США і ще 6 країн.
12 листопада, 20:00
Світ
В Ер-Ріяді відбулася зустріч голів країн-учасниць Організації ісламського співробітництва і Ліги арабських держав. Головна тема — Палестина.
12 листопада, 10:36
Війна
Вдруге за місяць американці завдали вогневого удару по базах, що належать Корпусу вартових ісламської революції. Іранський режим мовчить.
09 листопада, 09:51