Саудівську Аравію відвідав відомий американський вчений-футуролог

СВІТ
03.07.2023, 23:46
Саудівську Аравію відвідав відомий американський вчений-футуролог
Фото: google

Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.

Відомий фізик, автор бестселерів і телеведучий, професор Мічіо Каку відвідав флагманський проект NEOM THE LINE у Саудівській Аравії, щоб побачити, як будується місто майбутнього.

У супроводі виконавчого директора міського дизайну NEOM Тарека Каддумі, виконавчого директора THE LINE Джайлза Пендлтона та старшого архітектора та міського планувальника NEOM Салви Алкудаїрі – професор Каку відвідав будівельний майданчик у NEOM та виставку THE LINE в Ер-Ріяді.

Під час свого виступу професор Каку сказав, що THE LINE може допомогти впоратися з традиційними міськими проблемами, пов’язаними з трафіком, забрудненням, нерівністю та перенаселеністю.

THE LINE — унікальне місто, що простягається на 170 кілометрів, від епічних гір NEOM через пустельні долини до Червоного моря. Дзеркальний архітектурний шедевр висотою 500 метрів та завширшки 200 метрів. Це переосмислить концепцію міського розвитку та те, як виглядатимуть міста майбутнього.

Читайте також:
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
вчора, 08:20
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27
Світ
Аятола Ібрагім Раїсі у політичному плані був цілковито декоративною фігурою. Натомість у релігійному становив небезпеку конкурентам.
21 травня, 08:18
Світ
Терористична єврейська держава давно планувала знищити не лише Палестину. Сусіднім країнам варто підготуватися до відбиття можливого нападу.
17 травня, 19:23
Світ
Відставний генерал сіоністської армії попередив про можливий крах державного утворення Ізраїль. Причина тому — безглузді дії чинного уряду.
07 травня, 08:28
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19