СБУ хоче провести закупівлю дорогих позашляховиків

ПОЛІТИКА
14.09.2021, 15:30
СБУ хоче провести закупівлю дорогих позашляховиків

Подробиці СБУшної закупівлі на десятки мільйонів гривень

Служба безпеки України оголосила тендер на закупівлю 65 гібридних кросоверів Toyota RAV4 з повним приводом, які коштують більше мільйона гривень.

СБУ вирішила потрапити до рейтингу державних установ, що купують найдорожчі автомобілі.

Служба оголосила тендер на закупівлю кросоверів Toyota RAV4 у топовій модифікації, яка коштує близько мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту Prozorro.

За гроші платників податків планується закупити RAV4 з гібридною силовою установкою та повним приводом. Це найдорожча, з технічної точки зору, версія кросовера. Вона оснащується трьома моторами: бензиновим двигуном та двом електромоторами, один з яких допомагає працювати бензиновому двигуну, а другий відповідає за привод на задніх колесах.

У такій саме модифікації цього року RAV4 вже купувала Тростянецька міська рада Сумської області. Щоправда, у Тростянці обрали топову комплектацію Premium, яка вартує 1,3 млн гривень. В СБУ обрали скромніше обладнання. Тож правоохоронці візьмуть кросовери по мільйону.

Всього підлеглі Баканова планують закупити 65 японських гібридних кросоверів. На це СБУ готова витратити близько 66,8 млн гривень. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 15 жовтня 2021 року.

Слід відзначити, що у мінімальній комплектації Toyota RAV4 коштує приблизно 700 тисяч гривень. Якби СБУ обрала саме цей варіант, вона змогла б зекономити приблизно 20 млн гривень платників податків.

Посилання на конкретну марку автомобіля в СБУ обґрунтовують наступним чином :  "наявністю обладнання та підготовлених фахівців, здатних після гарантійного строку обслуговування здійснювати професійне обслуговування та ремонт транспортних засобів з зазначеними технічними характеристиками. Розширення модельного ряду автотранспорту призведе до необґрунтованого додаткового витрачання бюджетних коштів на побудову системи технічного обслуговування, придбання запчастин та навчання фахівців."

Якщо закупівля пройде вдало, це буде найбільша державна закупівля RAV4 цього року. І, скоріш за все, завдяки СБУ кросовер закріпиться на лідерських позиціях в топ-10 найпопулярніших автомобілів в Україні.

Читайте також:
Батько "відсипав" голові депутатської групи Коломойського 2 мільйони гривень
27.12.2021, 17:56
Наприкінці поточного року вчителям шкіл нарешті підвищать заробітну плату; поки що тільки на 8,4%.
30.11.2021, 10:17
Європейські слуги Феміди вкотре довели, що гроші не пахнуть, особливо, коли їх надто багато і відомо звідки.
05.11.2021, 13:48
Було б цікаво дізнатись, як вони ці народні гроші використовують. Але зась.
03.11.2021, 16:16
У цій підбірці Вас чекає огляд найдорожчих продуктів та напоїв. Тут буде і кава, і спиртне і багато чого цікавого
24.10.2021, 13:35