СБУ «навідалася в гості» до засновників партії Шарія

ПОЛІТИКА
08 червня, 16:22
Шарія не обходять увагою спецслужби
Шарія не обходять увагою спецслужби
Фото: Фокус

«Обшуки проводились за адресами фактичного проживання двох фігурантів кримінальної справи».

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія», причетних до розповсюдження у столичному регіоні агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України і на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Обшуки проводились за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у столиці та у Бучанському районі на Київщині», – наголошують в СБУ.

Зазначається, що під час проведення процесуальних дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти.

Крім того, проведено обшуки у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури.

Читайте також:
Українці ж досі чекають, коли запрацюють правоохоронні органи, що покликані "служити та захищати", берегти нашу державність від запроданців.
06 червня, 10:26
Щоб припинити катування в'язні російської зони зашивають собі роти, ріжуть животи, руки, шиї.
28 травня, 16:48
“Я не можу собі уявити вигнання з України тих, хто в найважчі часи прийшов на її захист від зовнішнього ворога”.
24 травня, 19:15
Бійців, які захищали Україну поставили в один ряд з державними зрадниками.
23 травня, 12:43