СБУ прийшла з обшуками до Ужгородської міськради

КРИМІНАЛ
06.09.2024, 16:00
СБУ прийшла з обшуками до Ужгородської міськради

Посадовці міськради вимагали 15 тисяч доларів від підприємця

Співробітники Служби безпеки України сьогодні прийшли з обшуками до Ужгородської міськради. У цій справі також була оголошена перша підозра.

Про це РБК-Україна розповіли джерела в правоохоронних органах.

Як повідомили РБК-Україна джерела, посадовці міськради нібито вимагали 15 тисяч доларів від підприємця в обмін на дозвільні документи на будівництво під комерцію з паркомісцями.

Обшуки вже провели у директора Департаменту інфраструктури Віталія Гільтайчука та керівниці КП «Архітектурно-планувальне бюро» Даніелли Геворкян.

«Співробітниці комунального підприємства, яка була посередником у схемі, вже повідомили про підозру за статтями «пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди» та «шахрайство», - розповіли джерела.

СБУ прийшла з обшуками до Ужгородської міськради_1
СБУ прийшла з обшуками до Ужгородської міськради_3
СБУ прийшла з обшуками до Ужгородської міськради_5
СБУ прийшла з обшуками до Ужгородської міськради_7

Читайте також:
Політика
Кабмін подав до Верховної Ради законопроект яким пропонується зберігати дані про корупціонерів лише один рік.
вчора, 15:20
Опінії
Від фортифікацій до офшорів: як працювала схема Проніна-Корольчука.
вчора, 14:45
Кримінал
САП просить визнати необґрунтованими активи, набуті Кулебою.
вчора, 14:22
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
вчора, 08:46
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
22 червня, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
22 червня, 16:41