СБУ проводить "безпекові заходи" у Києво-Печерській Лаврі

ВІЙНА
22.11.2022, 11:37
СБУ проводить "безпекові заходи" у Києво-Печерській Лаврі

Також у СБУ заявили про проведення "безпекових заходів" на території культових споруд УПЦ МП-ФСБ у Рівненській області

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресцентр СБУ.

Як зазначається у повідомленні пресцентру, ці заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

СБУ проводить СБУ проводить СБУ проводить СБУ проводить СБУ проводить

Зокрема, з огляду на збройну агресію московії, зростає ризик вчинення терористичних актів, диверсій, захоплення заручників, особливо в місцях великого скупчення громадян.

Тож вказані заходи проводяться для:

  • недопущення використання Лаври як осередку "русского мира";
  • перевірки даних про використання приміщень УПЦ для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;
  • убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці:

  • проводять огляд території та приміщень Лаври для виявлення заборонених до обігу предметів;
  • здійснюють перевірку осіб на території Лаври щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

"Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України", - йдеться у повідомленні.

Також у СБУ заявили про проведення "безпекових заходів" на території культових споруд УПЦ МП-ФСБ у Рівненській області .

На Рівненщині Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Корецького Свято-Троїцького монастиря (м. Корець), жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері (с. Серники Зарічненського району) та на території приміщень Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ.

СБУ проводить СБУ проводить СБУ проводить

Мусимо зауважити, що події, які відбуваються у Києво - Печерській Лаврі після ІПСО від Оманського - Єрмака - Коломойського у вигляді "відосика" для невибагливого споживача, є нічим іншим, як перерозподілом значних фінансових потоків від магазинів безмитної і безподаткової торгівлі під знаменом хреста.

Читайте також:
Війна
На фініші ми отримали закон, який жодним чином не вирішує жодної проблеми мобілізаційного процесу, але додає нам додаткових проблем.
вчора, 18:00
Війна
Хто керував надзвичайниками Полтавщини останні 6 місяців?
15 квітня, 18:40
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
13 квітня, 11:23
Політика
На це вплинуло рішення Собору РПЦ-ФСБ оголосити Україні «священну війну».
13 квітня, 09:02
Війна
На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони України може стати критичною
11 квітня, 17:41
Політика
Які оборудки привіз з собою до Харкова Олег Синєгубов?
10 квітня, 16:25