СБУ відреагувала на скандальну видачу угорських паспортів на Закарпатті

ПОЛТАВА
20.09.2018, 06:52

Служба безпеки України весь час публічно говорить про загрозливі тенденції видачі українцям паспортів громадян Угорщини. Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

У той же час прес-секретар зазначила, що українське законодавство не передбачає кримінальної відповідальності за подвійне громадянство.

"Ми про такі загрозливі тенденції говоримо весь час публічно. Але українське законодавство не передбачає кримінальної відповідальності за подвійне громадянство. Єдине, що ми можемо, - це позбавити чиновника доступу до держтаємниці. А це питання краще адресувати МЗС, яке має реагувати на дії консульства", - зазначила прес-секретар СБУ.

Раніше ЗМІ повідомляли, що у консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області, громадянам України видають угорські паспорти, це супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі.

Пізніше прокоментував відео і міністр закордонних справ Павло Клімкін. Зокрема, він обговорить з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто інформацію про видачу угорських паспортів українцям на Закарпатті. Про це глава української дипломатії повідомив у мікроблозі Twitter.

За словами Клімкіна, він на чолі української делегації братиме участь у сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. "У Нью-Йорку на ГА ООН буду зустрічатись з угорським міністром", - зазначив глава МЗС. "Крім усього іншого, якщо відео про видачу українцям у Береговому угорських паспортів не фейк, думаю, йому доведеться відправитись видавати угорські паспорти до Будапешта. І ніяк не українським громадянам. Там зручніше", - додав Клімкін.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56