СБУ викрила групу, яка виготовляла підроблені дипломи для бойовиків «ДНР»

КРИМІНАЛ
03 липня, 15:13
СБУ викрила групу, яка виготовляла підроблені дипломи для бойовиків «ДНР»
Фото: ssu.gov.ua

Щомісяця група виготовляла і продавала близько ста підроблених дипломів. Вартість одного становила в середньому 500 доларів.

Оперативниками СБУ викрито групу, яка займалася виготовленням і реалізацією підроблених дипломів про вищу освіту українських вишів для бойовиків «ДНР».

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

Група діяла в Харківській та Київській областях. Замовлення на «дипломи» здійснювалися через спеціально розроблені сайти. Оплата проводилася через електронні сервіси.

Зазначається, що учасники незаконних збройних формувань використовували підробки для просування по службі та отримання фейкових офіцерських звань.

«Після виготовлення документи поштою відправляли в окуповані райони Донецької області через тимчасово підконтрольні окупантам ділянки українського кордону», – йдеться в повідомленні СБУ.

Щомісяця група виготовляла і продавала близько ста підроблених дипломів. Вартість одного становила в середньому 500 доларів, залежно від рівня вишу.

«Учасники групи використовували при виготовленні фальшивок номери справжніх дипломів, виданих раніше», – додають у спецслужбі.

Слідчі СБУ затримали одного з учасників групи під час відправлення «диплома» для артилериста «ДНР»в одному з поштових відділень Харківської області.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України.

Читайте також:
У розвідувальному комітеті парламенту Британії визнали, що легковажно ставилися до втручань РФ у внутрішні справи країни.
21 липня, 15:58
Новий голова Закарпатської ОДА боїться за свою репутацію.
10 липня, 11:48
Антитерористичні навчання відбувалися в акваторіях Одеської та Миколаївської областей.
09 липня, 22:29
Правоохоронці викрили злочинну групу, яка діяла на Одещині під керівництвом заступника начальника одного з відділів управління СБУ.
05 липня, 13:26
Прикордонники продавали дані Прикордонної служби кримінальним угруповуванням.
30 червня, 19:59
Андрій Наумов зачищає фахівців, які працювали в Службі по лінії протидії російським спецслужбам.
22 червня, 15:29