СБУ взялося шукати кремлівський слід у вибухах на газогоні

18 січня, 09:31
СБУ взялося шукати кремлівський слід у вибухах на газогоні
Фото: bastion.tv

За результатами численних публікацій "Останнього Бастіону" голова СБУ нарешті доповів "гаранту" про кремлівські диверсії на вітчизняній ГТС.

Ймовірно, що підлеглі змусили Івана Баканова розглядати серію аварій у Полтавській і Луганській областях саме як спецоперацію спецслужб РФ.

Адже подібні диверсії ворога мають на меті одне – виставити Україну у непоказному світлі в очах європейських партнерів, країною, нездатною забезпечити надійний транзит блакитного палива.

А після того, як тимчасовим виконувачем обов'язків міністра енергетики став лояльний Москві Юрій Вітренко, можуть похитнутися й позиції вітчизняного газового монополіста "Нафтогаз", який виграв низку позовів проти "Газпрому" у Стокгольмському арбітражі.

Володимиру Зеленському та голові СБУ слід терміново розслідувати підриви газогонів, притягнути винних до відповідальності й публічно про них доповісти, аби подібні "аварії" не мали місце.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що голова обласного управління Національної поліції Полтавщини Іван Вигівський має піти у відставку через допущення диверсії на ГТС поблизу Лубен.

Читайте також:
Як допомагати Росії, не привертаючи увагу РНБО. Майстер-клас від депутатів «Слуги народу», авторів постанови про 80 роковини Бабиного Яру.
29 квітня, 16:47
Основний спосіб для  передислокації військової техніки та підрозділів ЗСУ – залізниця.
19 квітня, 15:40
Українофоби у Раді намагаються зробити необов'язковою одну з базових норм закону про мову.
15 лютого, 18:31
Відомий “суд з окружної” “задовольнив” посіпаку Януковича та вимагає від міністерства переписати підручники для 5-11 класів.
27 січня, 15:46
Найбільше пішло на дороги, найменше – на медицину.
27.10.2020, 17:45