СБУ взялося шукати кремлівський слід у вибухах на газогоні

18.01.2021, 09:31
СБУ взялося шукати кремлівський слід у вибухах на газогоні
Фото: bastion.tv

За результатами численних публікацій "Останнього Бастіону" голова СБУ нарешті доповів "гаранту" про кремлівські диверсії на вітчизняній ГТС.

Ймовірно, що підлеглі змусили Івана Баканова розглядати серію аварій у Полтавській і Луганській областях саме як спецоперацію спецслужб РФ.

Адже подібні диверсії ворога мають на меті одне – виставити Україну у непоказному світлі в очах європейських партнерів, країною, нездатною забезпечити надійний транзит блакитного палива.

А після того, як тимчасовим виконувачем обов'язків міністра енергетики став лояльний Москві Юрій Вітренко, можуть похитнутися й позиції вітчизняного газового монополіста "Нафтогаз", який виграв низку позовів проти "Газпрому" у Стокгольмському арбітражі.

Володимиру Зеленському та голові СБУ слід терміново розслідувати підриви газогонів, притягнути винних до відповідальності й публічно про них доповісти, аби подібні "аварії" не мали місце.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що голова обласного управління Національної поліції Полтавщини Іван Вигівський має піти у відставку через допущення диверсії на ГТС поблизу Лубен.

Читайте також:
Бойовик відповідав за розташування снайперських позицій окупантів.Відео
29.12.2021, 12:12
Натрапивши на польських прикордонників, порушники втекли у бік Білорусі.
03.11.2021, 15:32
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
27.10.2021, 15:00
Спонсор “Бабиного Яру” не приховує свого бажання визначати те, чому українці навчатимуть своїх дітей.
01.10.2021, 17:59
Напередодні 30-річчя незалежності України ґебісти у рясах вдалися до чергової провокації, провівши "хресну ходу" до Почаївської лаври.
23.08.2021, 07:09