Секретар РНБО Данілов назвав осіб, відповідальних за провали на дипломатичному фронті

ПОЛІТИКА
04.10.2023, 12:23
Секретар РНБО Данілов назвав осіб, відповідальних за провали на дипломатичному фронті

Це Володимир Зеленський, Руслан Стефанчук, Денис Шмигаль і Дмитро Кулеба.

Саме це випливає з його заяви, де він визначив цих чотирьох посадовців такими, що представляють Україну, а решту назвав «туристами». Навіть Андрій Єрмак та його заступники Сибіга і Жовква, відповідальні в ОП за зовнішню політику, теж виявилися туристами.

Секретар РНБО Данілов назвав осіб, відповідальних за провали на дипломатичному фронті_1

Отже, Данілов поклав на Зеленського з командою відповідальність також і за провали на саміті у Вільнюсі, під час візиту в США та у відносинах з Польщею.

В демократичних країнах успіх країни є успіхом всіх. І для його досягнення, коли йдеться про інтереси держави, тим більше під час загрози існуванню, залучають теж усіх.

На Банковій зоряна хвороба лише прогресує і висновки з невдач не зроблені. В Офісі президента вирішили монополізувати усі успіхи України на міжнародній арені, але забули, що крім успіхів вони несуть відповідальність за усі невдачі та провали.

«Останній Бастіон» нагадує, що 78% українців вважають, що Володимир Зеленський несе пряму відповідальність за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Чим довше триває російська агресія, тим гострішими стають внутрішні проблеми всередині ЄС. Вихід тільки один: усіляко допомагати Україні!
26 лютого, 14:54
Політика
Потужна послиця «найвеличнішого лідора сучасності», за версією Андрія Єрмака, претендує на орден. Зе-влада віддячить за дипломатичні потуги.
25 лютого, 20:53
Політика
Найбільші економіки світу вкотре закликали росію «повністю» та «беззастережно вивести війська» з України. Обуренню G7 немає меж.
23 лютого, 21:32
Політика
Ресурсна федерація московії першою напала на Україну, тож мусить цілком і повністю відповісти за скоєне. Ми людьми та землями не торгуємо!
28 січня, 18:01
Світ
Авторитарний режим Ільгама Алієва підтримує політику єдиного Китаю. Острівна держава зі столицею у Тайбеї має скоритися КНР.
14 січня, 18:08
Світ
Проросійська маріонетка з Каракасу вирішила утриматися від бойових дій проти сусідньої Ґаяни. Вочевидь, спрацювала «м'яка сила» Вашинґтона.
15.12.2023, 19:15