Сепаратистів «ДНР» фінансували з продажу тютюнових виробів. На Полтавщині затримали вантажівки з контрафактними цигарками

ПОЛТАВА
26.11.2014, 12:24
Сепаратистів «ДНР» фінансували з продажу тютюнових виробів. На Полтавщині затримали  вантажівки з контрафактними цигарками

На фінансування діяльності так званої «Донецької народної республіки» йшли гроші із продажу контрафактного тютюну.

Наразі Генеральна прокуратура Україна розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні «за фактом фінансування в особливо великих розмірах терористичних організацій «Донецька народна республіка», повідомляє прес-служба відомства.

До збуту контрафактних підакцизних товарів були залучені громадяни України з декількох областей та працівники органів внутрішніх справ.

«Зокрема 22 листопада цього року на території Полтавської та Вінницької областей затримано 2 вантажних автомобіля, під час огляду яких виявлено та вилучено контрафактні тютюнові вироби відомих міжнародних брендів на суму понад 16,5 млн грн», – заявили в Генпрокуратурі.

Частина цих коштів мала піти на фінансування діяльності сепаратистів на сході України.


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
17:35
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
вчора, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
вчора, 10:38