Серб Новак Джокович виграв 23-й турнір Великого шлему

СПОРТ
12.06.2023, 06:51

Це рекорд для чоловічого тенісу

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем турніру "Ролан Гаррос", обігравши у фіналі норвежця Каспера Рууда.

Таким чином Джокович виграв уже 23-й турнір Великого шолома в одиночному розряді, поставивши рекорд для чоловічого тенісу. Попередній рекорд належав Рафаелю Надалю, який перемагав на подібних змаганнях 22 рази.

Джокович обіграв Рууда у трьох сетах із рахунком 7:6(1), 6:3, 7:5.

Сербський тенісист тричі перемагав на "Роллан Гарросі", тричі - на Відкритому чемпіонаті США, сім разів ставав переможцем "Вімблдону" та 10 разів - Відкритого чемпіонату Австралії.

Рекордсменкою за виграними турнірами Великого шлему в жіночому тенісі є американка Серена Вільямс. Вона перемагала 23 рази на одиночному розряді.

Абсолютний чемпіон світу з боксу Майк Тайсон вийде на ринг проти американського ютубера та боксера Джейка Пола 20 липня.
29 квітня, 18:59
Спорт
Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
27 квітня, 19:48
Спорт
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
27 квітня, 16:17
Спорт
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
26 квітня, 09:12
Спорт
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Спорт
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25