Серби підтримали агресію Кремля проти України

СВІТ
05 березня, 12:54
Серби підтримали агресію Кремля проти України

Гадаємо, що настав нарешті час визнати державну самостійність Косова, добровольці з якого вже стали на захист нашої незалежності.

Зазомбовані кремлівською пропагандою серби вийшли на вулиці Белграду, щоби підтримати агресивні терористичні дії путінського режиму в Україні.

Такі відомості з місця події повідомило видання "Slobodna Evropa", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що кілька тисяч громадян зібралися на проросійську маніфестацію у столиці Сербії ввечері 4 березня з причини підтримки офіційною владою країни резолюції Генеральної Асамблеї ООН, яка засудила вторгнення Росії в Україну.

Протестувальники вийшли на акцію із прапорами РФ і її маріонеткових терористичних угруповань "ДНР"-"ЛНР", портретами Путіна, плакатами із літерою "Z" (одним зі знаків розрізнення військ загарбників в Україні – прим. ред.), "георгієвськими" стрічками, православними іконами та хрестами.

Масова акція була організована крайньоправою організацією "Народний патруль", а її лідер Дамнян Кнежевич у відверто пропагандистській промові заявив, що "кожен серб – брат росіянина".

Фактично, станом на сьогодні сербське суспільство розділилося на два полярні табори: ті, хто свідомо підтримує Москву (таких, за оцінками аналітиків, переважна більшість – прим. ред.) і ті, кому не байдужа доля України (цих, певно, відносна меншість – прим. ред.).

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Естонія наклала санкції на грузинську компанію "Borjomi" за фінансування агресії проти України.

Читайте також:
Політика
Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.
28 червня, 18:23
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.
07 червня, 18:00
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил РФ домовилося з херсонськими колаборантами про розчищення зруйнованого Маріуполя.
04 червня, 19:27
Світ
Власники паспортів негромадян Естонської республіки – причина всіх негараздів, адже вони є доволі активною "п'ятою колоною" Кремля.
01 червня, 19:24
Опінії
Митрополит Онуфрій і його шеф – патріарх-ґебіст Кірілл – відповідальні за російську воєнну агресію на рівні з Владіміром Путіним.
01 червня, 17:01