Сергій Каплін займається незаконною агітацією

ПОЛТАВА
18.07.2019, 05:26
Сергій Каплін займається незаконною агітацією

Сергій Каплін прагне знову увійти до числа законотворців, але при цьому ігнорує чинні юридичні норми.

Кандидат у народні депутати по 144 виборчому округу займається незаконною агітацією.

Йдеться про незаконне розміщення агітаційної продукції – на парканах, електростовпах, стінах будівель тощо. Такі дії кваліфікуються за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Дещо раніше вулиці Полтави засмічував незаконною саморекламою Сергій Чередніченко.

Сергій Каплін займається незаконною агітацією_1

Сергій Каплін вирішив перейняти досвід Чередніченка.

За декілька днів до виборів плакати Капліна у незаконний спосіб з’явилися на стовпах, конструкціях зупинок міського транспорту, стінах і навіть смітниках.

Сергій Каплін займається незаконною агітацією_3

Сергій Каплін займається незаконною агітацією_5

Читайте також:
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05